O mnie

 

 

OLA MAZARAKI

Z wykształcenia jestem psychologiem i filozofem. Na co dzień pracuję w HR i uczę się bycia liderem. Po godzinach i w weekendy od 6 lat prowadzę swój gabinet w Krakowie.

Od marca 2019 we współpracy z Przyjaciółkami (pracującymi w nurcie Lomi-Lomi Nui, Tantry oraz MA-URI) zaczęłam prowadzić cyklicznie Ceremonie pracy z ciałem i energią, głównie w kalendarzowych momentach przesileń i równonocy.

W lutym zorganizowałam pierwszą wyprawę do Egiptu (Egipt, Aleksandria, Siwa) – ważnych dla mnie miejsc mocy. W 2021 roku planuję kolejne wyprawy do Kairu.

Na ścieżce intencjonalnego samouzdrawiania jestem od około 9 lat. Wszystko zaczęło się w Triratnie (buddyzm zachodni) u Nauczycieli krakowskich (Nityabandhu, Santaka i Jinaraja), biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i Szkocji. Medytacja otworzyła mnie na większą świadomość ciała, zblokowane emocje i eklektyczną duchowość. Dzięki praktykom buddyjskim otworzyłam się na inne formy ezoteryki i metody pogłębiania świadomości. Przywołało mnie MA-URI – metodologia pracy z ciałem i samouzdrawiania inspirowana nauczaniem Abrahama Kawai’i i energiami Nowej Zelandii (Lemuria). Ostatni poziom szkolenia MA-URI® ukończyłam w lutym 2017 roku w Nowej Zelandii (uczyła się u Justyny Rychlewskiej-Suska, Katji Fox, Hemiego Fox). Sięgnęłam także do metod Uzdrawiania Pranicznego (Choa Kok Sui). W 2018 roku ukończyłam szkołę ustawieniowo-szamańską u Andrei Drohla oraz zaawansowane seminarium z Gabrielle Orr (czytanie z Kronik Akaszy). W 2017 i 2018 roku wzięłam udział w warsztatach szamańskich w Miejscach Mocy za granicą (Południowy Egipt – z Tatianą Cichocką i Olgą Mieszczanek, mityczny Avalon w Wielkiej Brytanii z Jadwigą Nairą). Stale pogłębiam swoją wiedzę na temat pracy energetycznej i szamańskiej. 

Przez 5 lat wspierałam klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Obecnie pracuję metodą Kronik Akaszy i rytuałem. Istotą spotkania z Klientem jest dla mnie czysta Intencja Miłości i Wspieranie Zmiany. W rozmowie – bezpośredniość i poczucie humoru. Gdy jest taka potrzeba i gotowość, w bezpiecznej atmosferze – asystuję Klientom w spojrzeniu na własne dziecięce traumy, uzależnienia, trudności relacyjne i problemy życiowe.