O mnie

 

 

OLA MAZARAKI

Bodyworkerka, prowadzi swój gabinet w Krakowie. Z wykształcenia psycholog i filozof. Sztukę pracy z ciałem i energią zgłębiała przez ostatnich 6 lat, własny gabinet założyła w 2015 roku. Na ścieżce intencjonalnego samouzdrawiania jest od około 8 lat.

Od marca 2019 wraz z Elizą Mizak zaprosiła do współpracy 4 inne Bodyworkerki (pracujące w nurcie Lomi-Lomi Nui oraz MA-URI i Tantry), aby wspólnie prowadzić warsztat cykliczny Przesilenia (Ceremonie pracy z ciałem w momentach przesileń i równonocy).

Swoją ścieżkę rozpoczęła w Triratnie (buddyzm zachodni) u Nauczycieli krakowskich (Nityabandhu, Jinaraja i Santaka), biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i w Szkocji. Medytacja otworzyła ją na większą świadomość ciała, zblokowane emocje i duchowość. Dzięki praktykom buddyjskim otworzyła się na inne formy ezoteryki i metody pogłębiania świadomości. Przywołało ją MA-URI – metodologia pracy z ciałem i samouzdrawiania inspirowana nauczaniem Abrahama Kawai’i i energiami Nowej Zelandii (Lemuria). Ostatni poziom szkolenia MA-URI® ukończyła w lutym 2017 roku w Nowej Zelandii (uczyła się u Justyny Rychlewskiej-Suska, Katji Fox, Hemiego Fox). Następnie Sięgnęła także do metod Uzdrawiania Pranicznego (Choa Kok Sui). W 2018 roku ukończyła szkołę ustawieniowo-szamańską u Andrei Drohla oraz zaawansowane seminarium z Gabrielle Orr (czytanie z Kronik Akaszy). W 2017 i 2018 roku wzięła udział w warsztatach szamańskich w Miejscach Mocy za granicą (Południowy Egipt – z Tatianą Cichocką i Olgą Mieszczanek, mityczny Avalon w Wielkiej Brytanii z Jadwigą Nairą). Stale pogłębia swoją wiedzę na temat pracy energetycznej i szamańskiej. Miejscem szczególnym energetycznie jest dla niej Kair.

W gabinecie wspiera swoich klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Często ma okazję asystować przy samouzdrawianiu silnych/ przewlekłych symptomów bólowych – mięśni, stawów, kręgosłupa itd. Towarzyszy w ten sposób swoim Klientom w  głębszym poznaniu siebie i wyrażeniu/doświadczeniu tego, co wcześniej pozostawało wyparte, nieświadome czy zablokowane (także/ przede wszystkim na poziomie ciała). Taki Bodywork to forma na uzyskanie bezpośredniego wglądu. A takie doświadczenie, bez żadnego pośrednictwa, nie pozostawia wątpliwości u Klienta, co jest sednem problemu i jakie jest nań rozwiązanie.

Istotą spotkania z Klientem jest dla niej czysta Intencja Miłości i Wspierania Zmiany. W rozmowie – bezpośredniość i poczucie humoru. Gdy jest taka potrzeba i gotowość, w bezpiecznej atmosferze – asystuje Klientom w spojrzeniu na własne dziecięce traumy, uzależnienia, trudności relacyjne i problemy życiowe. Natomiast osoby zainteresowane ezoteryką – wspiera w doświadczaniu wizji o przeszłości (rozumianych także jako doświadczenia przodków czy wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji). Bodywork z Olą to możliwość odkrycia Przeznaczenia, odczucia głębokiej Miłości i kontaktu z Opiekunami Duchowymi.

Własną praktykę i pogłębianie wiedzy ezoterycznej (jest typową numerologiczną 7ką) uważa za niezbędną nie tylko po to, żeby pracować coraz lepiej z innymi, ale także samej stawać się coraz bardziej spełnioną wersją siebie. Sama na bieżąco i regularnie korzysta z Bodyworków i czytań w Kronikach Akaszy w celu przyspieszenia transformacji własnych procesów.

Kontakt: 600 573 678, aleksandra.mazaraki@gmail.com