Ceremonie pracy z ciałem

Obraz może zawierać: tekst

Ceremonia Pracy z Ciałem w Letnie Przesilenie

19-21.06

Bełcząc w Puszczy Piskiej

Letnie Przesilenie, to dzień rozpoczęcia lata, najkrótsza noc w roku. To święto ognia, wody, słońca, księżyca, miłości, życia, płodności, radości, uzdrawiania i oczyszczania.
Mocny i intensywny czas, kiedy doświadczamy natury w rozkwicie, jej obfitości i bogactwa, słońca i jego mocy. Kiedy możemy podziękować za te jakości w swoim życiu i kiedy możemy je zaprosić do swojego życia. Więcej i więcej!
W tym trochę jeszcze zwariowanym czasie, po okresie niepewności, zamknięcia, zwolnienia, zapraszamy do celebrowania Letniego Przesilenia z nami – w przestrzeni serca i miłości, w atmosferze zrozumienia, akceptacji, objęcia wszystkiego co jest. Zapraszamy na Ceremonię Pracy z Ciałem w wiejskiej, mazurskiej scenerii, aby przeprowadzić Cię przez ten moment i wesprzeć w wejściu w nowy czas. W bezpiecznej przestrzeni, przy udziale praktyków masażu, podczas 5 godzinnego rytualnego, transowego masowania będziesz mógł/mogła doświadczyć siebie głębiej, zostawić to, co Ci już nie służy, zrobić miejsce na nowe, które jest gotowe przejawić się w Twoim życiu. Wesprzemy ten proces kręgiem, szamańską pracą z intencjami, intuicyjnie dobraną muzyką oraz wspólnym tworzeniem uświęconej przestrzeni, w której zadzieje się proces transformacji.

INSPIRACJA
Wydarzenie zrodziło się jako owoc przekazu, a wydaje się być naturalną inspiracją:
– lemuriańskich/ hawajskich rytuałów pracy z ciałem,
– chęci połączenia metod wywodzących się z nauk Abrahama Kawai’i: Lomi Lomi Nui i MA-URI
– przekonania, iż w różnorodności, łączeniu i wspólnej pracy tkwi ogromna siła – każda z bodyworkerek jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, różnimy się między sobą, jak mało kto,
– wiary w to, że rytuał i intencja mają ogromną moc, a kosmos wspiera je w wyjątkowych astrologicznie momentach roku.

INTENCJA
Intencją naszej Ceremonii jest tworzenie przestrzeni i wspieranie transformacji wewnętrznej przez pracę z ciałem. Głównym jej punktem jest 5-godzinna Ceremonia pracy z ciałem, w tym 4-godzinny rytuał masażu (na dwie/ cztery ręce) oraz godzina medytacji i wsparcia w procesie. Na nasze wydarzenie można przyjechać z konkretną intencją lub intencjami uzdrowienia, przetransformowania i zrozumienia zagadnień czy problemów w swoim życiu. Mogą to być tematy dowolne z obszaru cielesnego / emocjonalnego i relacyjnego/ duchowego. Można także przyjechać z otwartością, chęcią doświadczenia czegoś nowego i podejściem, że wydarzy się wszystko to, na co jest się gotowym, a co niekoniecznie nasz umysł na teraz obejmuje. Można pozwolić sobie na to, żeby dać się zaskoczyć nieoczekiwanemu…

PRZESILENIE/RÓWNONOC
To magiczny czas działania, kumulacja kosmicznej energii, która osiąga wysoki poziom transformacji, dlatego też intencje i działania podjęte i ujawnione w tym czasie wspierane są przez wszechświat w sposób szczególny.

PLAN
19.06 – zaczynamy o godzinie 19, ale można przyjechać do Mazurskiego Siedliska Ekspresji już po godzinie 16, zakwaterować się i skorzystać z przestrzeni wokół – ciszy, natury. Zaczniemy wspólną wegetariańską kolacją, po której zrobimy wspólne tworzenie uświęconej przestrzeni, krąg i pierwsze rytuały.

20.06 – dzień Ceremonii, rozpoczniemy połączeniem z ciałem i sercem w tańcu intuicyjnym, kręgiem, szamańską pracą z intencją. Główną Ceremonię pracy z ciałem przeprowadzimy w godzinach 16-22.

21.06 – Ceremonię zamkniemy porannym kręgiem, przestrzenią, gdzie będzie można podzielić się swoim doświadczeniem, zintegrować to, co się wydarzyło i domknąć rytuał z dnia poprzedniego.

MIEJSCE
Mazurskie Siedlisko Ekspresji
Bełcząc 8
12-230 Biała Piska
www.mazurskiesiedliskoekspresji.pl

CENA
Cena: 1400 zł + koszty noclegu i wyżywienia, czyli 260 zł płatne gotówką na miejscu – koszt za dwie doby. Dojazd na swój koszt.

1400 zł – zaliczka 400 zł gwarantuje rezerwację miejsca (do 3 dni od momentu zapisu), pozostała kwota (1000 zł) jest płatna do 5.06.2020. Obie płatności realizowane są przelewem, dane do przelewu przesyłamy mailem wraz ze szczegółami wydarzenia.

Podczas pobytu możliwość indywidualnej sesji odczytu z Kronik Akaszy za dodatkową opłatą – 150 zł /godzina (rabat 80 zł)

ZAPISY
przesilenia@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona, Ceremonia jest tylko dla 6 osób, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.

CYKL SPOTKAŃ
Spotkanie czerwcowe jest już 6. Ceremonią, które realizujemy i planujemy w ważne momenty roku – równonoc wiosenną, przesilenie letnie, równonoc jesienną i przesilenie zimowe. Będziemy je ogłaszać na bieżąco.

BODYWORKERKI, CZYLI TROCHĘ O NAS

MARIA CHILARECKA
Jej pierwszy zawód to filmowiec – dźwiękowiec, ale odkąd kilka lat temu poznała świat Lomi Lomi Nui, dzieli swój czas pomiędzy obie te pasje.
Lomi Lomi Nui uczyła się u Tatiany Cichockiej z Ayana Clinic i Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International. Teraz dzieli się miłością do tej hawajskiej świątynnej sztuki pracy z ciałem masując w Warszawie i korzystając z masaży w różnych miastach Polski. Oto co sama mówi na ten temat:
„Lomi Lomi Nui jest dla mnie jak rozmowa z drugim człowiekiem. Poprzez rozmowę ciała z ciałem, poprzez czuły i uważny dotyk – dusza rozmawia z duszą. Puszczają blokady i napięcia w ciele. Miłość rozpuszcza stres i ból.”
Bardzo istotnym elementem w jej życiu jest integracja, szukanie tego co łączy z pozoru przeciwne rzeczy, inaczej mówiąc pełnia Jin i Jang, unia żeńskiej i męskiej energii. Jest wielbicielką sztuk świątynnych jako praktyk, które przenikają nasze codzienne życie. Jej główną jakością, z której czerpie swoją siłę i moc – jest spokój.
Jej zainteresowania obejmują świat roślin, świat energii i ducha, szamańskie praktyki, psychobiologię, tantrę, muzykę, świat uchwycony na zdjęciach…

Warszawa
fb.me/dotykserca
tel. 608 054 833
email: mchilarecka@gmail.com

IWONA KALINOWSKA
Odkrywanie siebie, pogłębianie kontaktu ze sobą poprzez pracę z ciałem, transformowanie i uzdrawiania, to jej ścieżka od 7 lat, odkąd trafiła na zajęcia z Movement Medicine i na masaż Lomi Lomi Nui. Z wykształcenia psycholog i żywieniowiec, od zawsze szukająca czegoś więcej poza zbadanymi teoriami i definicjami rzeczywistości. Brała udział w wielu warsztatach rozwojowych m.in. Movement Medicine, Soul Body Fusion, Masaż Dotyk Motyla, Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania, Bioenergetyka Lowen’a, Ustawienia Systemowe B. Hellingera. Skończyła także 1,5 roczny kurs Psychobiologii, czyli pracy z symptomami ciała i choroby.
Od ponad 3 lat oferuje sesje pracy z ciałem poprzez świątynny, transformujący hawajski masaż Lomi Lomi Nui, którego uczyła się u Tatiany Cichockiej i Susan Pa’iniu Floyd. Najważniejsze w tej pracy jest dla niej jest szacunek dla ciała, podążanie za tym co ono mówi i potrzebuje, tworzenie akceptującej, pełnej uważności i miłości przestrzeni dla potrzeb klienta i jego procesu. Pracuje intuicyjnie, wykorzystując zdobytą wiedzę, doświadczenie własne oraz wglądy.
Zodiakalny byk i numerologiczna 11. Ciekawi ją wielowymiarowość człowieka, lubi przestrzeń, bycie i czucie, kocha naturę i… szczególnie dęby i Mazury.

Warszawa
Lomi Lomi Nui IK Masaż dla Ciała, Duszy i Umysłu
tel. 605 655 675
email: iwkal@wp.pl

OLA MAZARAKI
Bodyworkerka i wspierająca w odczycie Kronik, prowadzi swój gabinet w Krakowie od 2015. Z wykształcenia psycholog i filozof. Sztukę pracy z ciałem i energią zgłębiała przez ostatnich 7 lat na ścieżce intencjonalnego samopoznania.
Wspiera swoich klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Praktykowała buddyzm, uczyła się ustawień wg Hellingera w ujęciu Andrei Drohla, kurs MA-URI kończyła w Nowej Zelandii, w 2020 roku zorganizowała swoją pierwszą wyprawę do Egiptu.
Istotą spotkania z Klientem jest dla niej czysta Intencja Miłości i Wspierania Zmiany. W rozmowie cechuje ją bezpośredniość i poczucie humoru. Asystuje Klientom w spojrzeniu na własne dziecięce traumy, uzależnienia, trudności relacyjne, kryzysy tożsamości, uzdrawianie chorób fizycznych, depresje, role rodzinne oraz bieżące problemy życiowe. Często ma okazję asystować przy samouzdrawianiu silnych/ przewlekłych symptomów bólowych – mięśni, stawów, kręgosłupa – głębszym poznaniu siebie i wyrażeniu/doświadczeniu tego, co wcześniej pozostawało nieświadome.
Natomiast osoby zainteresowane ezoteryką – wspiera w doświadczaniu wizji o przeszłości (rozumianej także jako doświadczenia przodków czy wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji). Bodywork z Olą to możliwość odkrycia Przeznaczenia, odczucia głębokiej Miłości i kontaktu z Opiekunami Duchowymi.

Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 600 573 678
email: aleksandra.mazaraki@gmail.com

URSZULA MŁODOŻENIEC
Bioenergoterapeutka, coach i masażystka Lomi Lomi Nui. Pasjonatka zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. Propagatorka oczyszczania organizmu oraz przywracania równowagi w ciele, umyśle i duszy. Tantryczka i szamanka. Wielbicielka kobiecych kręgów i koni.
W swojej pracy pomaga ludziom, którzy stracili witalność, są przemęczeni, zestresowani, cierpią fizycznie i psychicznie. Dzięki wieloletniej pracy w korporacjach świetnie rozumie również klientów, którzy tracą poczucie sensu tego, co robią. Podstawą jej pracy jest delikatność, uważność i bycie dla drugiego człowieka w pełni. Nadrzędną zasadą w pracy z klientami jest pilnowanie granic, bycie dla siebie dobrym i delikatnym zarówno w praktykach oczyszczających organizm jak i w dotyku. Uważa, że każdy ból, napięcie, blokada w ciele mogą zostać uwolnione poprzez delikatny, pełen miłości dotyk. W ten sposób z powrotem tworzy się więź z własnym ciałem, które staje się oparciem dla przeżywanych uczuć i emocji. W pracy z ciałem wykorzystuje techniki masażu polinezyjskiego, masażu tantrycznego i techniki oddechowe.

Warszawa
Dotyk Miłości – gabinet pracy z ciałem
tel. 780 055 041
email: urszula.mlodozeniec@gmail.com

ATENA SZCZYGŁOWSKA
Masażystka, która czuje i wie, z darem wspierania samouzdrawiania osoby, która przychodzi po pomoc.
Prowadzi swoją praktykę we Wrocławiu. Wyznaje pogląd, że przychodzimy na świat z planem Duszy przysłani przez Najwyższą Świadomość. Podczas sesji leczniczych, w uświęconych okolicznościach i prowadzeniu Wyższych Inteligencji możliwa jest komunikacja Ciała, Umysłu i Duszy i zmiana przekonań na wielu poziomach, tych kryształów informacji zarządzających tym co świadome i nieświadome. Pracą z ciałem, rozwojem duchowym, masażami zajmuje się od 2011 roku.
Z wykształcenia psychopedagog kreatywności, technik masażystka, fizjoterapeutka, zgłębiająca ścieżki duchowego rozwoju poprzez: buddyzm tybetański; Mindfullnes; polinezyjski bodywork nurtu MA-URI; pracę z rodem wg. Berta Hellingera; po szamanizm wielu tradycji i pracę z energiami w szkole wiedzy szamańskiej.
Nosi pamięć pochodzenia z Gwiazd. Jest tutaj w służbie uzdrawiania.

Wrocław
fb Atena Szczygłowska – masaże lecznicze
tel. 730 221 120
email: atena.szczyglowska@gmail.com

PRZESILENIA – CEREMONIALNA PRACA Z CIAŁEM

PRZESILENIE ZIMOWE

21-23.12.2019

CZARNA koło Mińska Mazowieckiego

Moment w roku, w którym spotykają się najdłuższa noc i najkrótszy dzień. Od tego momentu dzień będzie się wydłużać, a Ziemię w naszym regionie będzie coraz dłużej ogrzewać coraz więcej słońca. Aż do wiosny. Oznaczać to może symboliczne przełamanie Cienia i nowe narodziny Światła, Nadziei przełamującej ciemny czas. Witając Światło, zwracamy oczy ku Nowemu i zbieramy siły na nowe przedsięwzięcia. Przesilenie zimowe to także czas Sabatu Yule, święta życia i zabawy w ramach m.in. przełamania powagi kościelnej wokół tak ważnego astrologicznego momentu. Narodziny Światła to moment wzruszający, a zarazem radosny. Celebracja Życia w jego zmienności, przechodzeniu od cienia do światła, od smutku do radości, od lęku do odwagi, od dumy do współdzielenia!

INSPIRACJA CYKLICZNEGO WYDARZENIA:
Wydarzenie zrodziło się jako owoc przekazu, a wydaje się być naturalną inspiracją:
– lemuriańskich/ hawajskich rytuałów pracy z ciałem,
– chęci połączenia dwóch metod wywodzących się z nauk Abrahama Kawai’i: Lomi Lomi i MA-URI
– przekonania, iż w różnorodności, łączeniu i wspólnej pracy tkwi ogromna siła – każda z bodyworkerek jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, różnimy się między sobą, jak mało kto,
– wiary w to, że rytuał i intencja mają ogromną moc, a kosmos wspiera je w wyjątkowych astrologicznie momentach roku,
– cyfrą serca: 6.

INTENCJA
Intencją naszej Ceremonii jest tworzenie przestrzeni i wspieranie transformacji wewnętrznej przez pracę z ciałem. Głównym jej punktem jest 6 godzinny Rytuał masażu, przeprowadzony przez 6 bodyworkerek. Na nasze wydarzenie można przyjechać z konkretną intencją lub intencjami uzdrowienia, przetransformowania i zrozumienia zagadnień czy problemów w swoim życiu. Mogą to być tematy dowolne z obszaru cielesnego / emocjonalnego i relacyjnego/ duchowego. Można także przyjechać z otwartością, chęcią doświadczenia czegoś nowego i podejściem, że wydarzy się wszystko to, na co jest się gotowym, a co niekoniecznie nasz umysł na teraz obejmuje. Można pozwolić sobie na to, żeby dać się zaskoczyć nieoczekiwanemu…

PRZESILENIE/RÓWNONOC
Przesilenie zimowe to magiczny czas działania, kumulacja kosmicznej energii, która osiąga wysoki poziom transformacji, dlatego też intencje i działania podjęte i ujawnione w tym czasie wspierane są przez wszechświat w sposób szczególny.

PLAN
21.12 start o 19:00, ale można przyjechać do Czarnej już po godzinie 15.00, zakwaterować się, skorzystać z przestrzeni wokół, ciszy i natury. Zaczniemy wspólnym tworzeniem uświęconej przestrzeni oraz wspólną wegetariańską kolacją i poznaniem się, wieczorem krąg i pierwsze rytuały przy wsparciu żywiołów
22.12 – dzień Przesilenia i Ceremonii, rozpoczniemy połączeniem z ciałem i sercem, kręgiem, szamańską pracą z intencją i budowaniem świętej przestrzeni. Główną Ceremonię pracy z ciałem przeprowadzimy w godzinach 16:00-22:00
23.12 – Ceremonię zamkniemy porannym kręgiem, przestrzenią, gdzie będzie można podzielić się swoim doświadczeniem, zintegrować to, co się wydarzyło i domknąć rytuał z dnia poprzedniego.

MIEJSCE
Czarna k/ Mińska Mazowieckiego, dokładny adres prześlemy emailem

CENA
Cena: 1300 zł + koszty noclegu i wyżywienia (płatne gotówką na miejscu gospodarzom – 150/osoba/doba)

2 transze w ramach płatności 1300 zł:
200 zł – zaliczka (bezzwrotna) przy zapisie, która gwarantuje rezerwację miejsca
1100 zł – płatne przelewem, nie później niż do 10.12.2019

Dane do przelewu przesyłamy emailem wraz ze szczegółami wydarzenia 🙂

Podczas pobytu możliwość indywidualnej sesji odczytu z Kronik Akaszy za dodatkową opłatą – 150 pln /godzina

ZAPISY
przesilenia@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona, Ceremonia jest tylko dla 6 osób, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.

CYKL SPOTKAŃ
Spotkanie grudniowe jest kolejnym cyklicznym rytuałem, który realizujemy i planujemy w ważne momenty roku – równonoc wiosenną, przesilenie letnie, równonoc jesienną i przesilenie zimowe. Będziemy je ogłaszać na bieżąco.

BODYWORKERKI, CZYLI TROCHĘ O NAS

MARIA CHILARECKA
Jej pierwszy zawód to filmowiec – dźwiękowiec, ale odkąd kilka lat temu poznała świat Lomi Lomi Nui, dzieli swój czas pomiędzy obie te pasje.
Lomi Lomi Nui uczyła się u Tatiany Cichockiej z Ayana Clinic i Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International. Teraz dzieli się miłością do tej hawajskiej świątynnej sztuki pracy z ciałem masując w Warszawie i korzystając z masaży w różnych miastach Polski. Oto co sama mówi na ten temat:
„Lomi Lomi Nui jest dla mnie jak rozmowa z drugim człowiekiem. Poprzez rozmowę ciała z ciałem, poprzez czuły i uważny dotyk – dusza rozmawia z duszą. Puszczają blokady i napięcia w ciele. Miłość rozpuszcza stres i ból.”
Bardzo istotnym elementem w jej życiu jest integracja, szukanie tego co łączy z pozoru przeciwne rzeczy, inaczej mówiąc pełnia Jin i Jang, unia żeńskiej i męskiej energii. Jest wielbicielką sztuk świątynnych jako praktyk, które przenikają nasze codzienne życie. Jej główną jakością, z której czerpie swoją siłę i moc – jest spokój.
Jej zainteresowania obejmują świat roślin, świat energii i ducha, szamańskie praktyki, psychobiologię, tantrę, muzykę, świat uchwycony na zdjęciach…

Warszawa
fb.me/dotykserca
tel. 608 054 833
email: mchilarecka@gmail.com

IWONA KALINOWSKA
Odkrywanie siebie, pogłębianie kontaktu ze sobą poprzez pracę z ciałem to jej ścieżka od 6 lat, odkąd trafiła na zajęcia z Movement Medicine i na masaż Lomi Lomi Nui. Z wykształcenia psycholog i
żywieniowiec, od zawsze szukająca czegoś więcej poza zbadanymi teoriami i definicjami rzeczywistości. Brała udział w wielu warsztatach rozwojowych m.in. Movement Medicine, Soul Body
Fusion, Masaż Dotyk Motyla, Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania, Bioenergetyka Lowen’a, Ustawienia Systemowe B. Hellingera, obecnie uczy się pracy z symptomami ciała i choroby w ujęciu Psychobiologii.
Od 3 lat oferuje sesje pracy z ciałem poprzez świątynny, transformujący hawajski masaż Lomi Lomi Nui, którego uczyła się u Tatiany Cichockiej i Susan Pa’iniu Floyd. Najważniejsze w tej pracy jest dla niej jest szacunek dla ciała, podążanie za tym co ono mówi i potrzebuje, tworzenie akceptującej, pełnej uważności i miłości przestrzeni dla potrzeb klienta i jego procesu.
Zodiakalny byk i numerologiczna 11. Ciekawi ją wielowymiarowość człowieka, lubi przestrzeń, bycie i czucie, kocha naturę… szczególnie dęby i Mazury.

Warszawa
Lomi Lomi Nui IK Masaż dla Ciała, Duszy i Umysłu
tel. 605 655 675
email: iwkal@wp.pl

OLA MAZARAKI
Bodyworkerka i wspierająca w odczycie Kronik, prowadzi swój gabinet w Krakowie od 2015. Z wykształcenia psycholog i filozof. Sztukę pracy z ciałem i energią zgłębiała przez ostatnich 7 lat na ścieżce intencjonalnego samopoznania.
Wspiera swoich klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Praktykowała buddyzm, uczyła się ustawień wg Hellingera w ujęciu Andrei Drohla, kurs MA-URI kończyła w Nowej Zelandii, silnie czuje się związana z Egiptem.
Istotą spotkania z Klientem jest dla niej czysta Intencja Miłości i Wspierania Zmiany. W rozmowie – bezpośredniość i poczucie humoru. Asystuje Klientom w spojrzeniu na własne dziecięce traumy, uzależnienia, trudności relacyjne, role rodzinne oraz bieżące problemy życiowe. Natomiast osoby zainteresowane ezoteryką – wspiera w doświadczaniu wizji o przeszłości (rozumianej także jako doświadczenia przodków czy wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji). Bodywork z Olą to możliwość odkrycia Przeznaczenia, odczucia głębokiej Miłości i kontaktu z Opiekunami Duchowymi.
Często ma okazję asystować przy samouzdrawianiu silnych/ przewlekłych symptomów bólowych – mięśni, stawów, kręgosłupa – głębszym poznaniu siebie i wyrażeniu/doświadczeniu tego, co wcześniej pozostawało nieświadome.

Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 600 573 678
email: aleksandra.mazaraki@gmail.com

ELIZA MIZAK
Bodyworkerka (praca z ciałem i energią) i czytająca w Kronikach Akaszy – prowadzi swój gabinet w Olsztynie (www.mojasciezka.pl), samej będąc na ścieżce świadomego samouzdrawiania od 4 lat. Numerologiczna 33-ka.
Jej praca z klientami charakteryzuje się otwarciem na przekazy wizyjne i słuchowe, dbałością o detal i wyjątkową uważnością.
Bodywork na stole do masażu w jej wykonaniu to piękny rytuał pełen uświęcenia i oczyszczenia. Metoda ta to dla niej podróż w inne wymiary, doświadczenie siebie w wielowymiarowy sposób. Świat jest czymś więcej niż widzi ludzkie oko i o tym można sobie przypomnieć w trakcie sesji z Elizą.

Olsztyn/Gdańsk/ Katowice/Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 535 353 015
email: mizak.eliza@gmail.com

URSZULA MŁODOŻENIEC
Coach i masażystka Lomi Lomi Nui. Pasjonatka zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. Naturoterapeutka i propagatorka oczyszczania organizmu oraz przywracania równowagi w ciele, umyśle i duszy. Tantryczka i szamanka. Wielbicielka kobiecych kręgów i koni.
W swojej pracy pomaga ludziom, którzy stracili witalność, są przemęczeni, zestresowani, cierpią fizycznie i psychicznie. Dzięki wieloletniej pracy w korporacjach świetnie rozumie również klientów, którzy tracą poczucie sensu tego, co robią. Podstawą jej pracy jest delikatność, uważność i bycie dla drugiego człowieka w pełni. Nadrzędną zasadą w pracy z klientami jest pilnowanie granic, bycie dla siebie dobrym i delikatnym zarówno w praktykach oczyszczających organizm jak i w dotyku. Uważa, że każdy ból, napięcie, blokada w ciele mogą zostać uwolnione poprzez delikatny, pełen miłości dotyk. W ten sposób z powrotem tworzy się więź z własnym ciałem, które staje się oparciem dla przeżywanych uczuć i emocji. W pracy z ciałem wykorzystuje techniki masażu polinezyjskiego, masażu tantrycznego i techniki oddechowe.

Warszawa
Dotyk Miłości – gabinet pracy z ciałem
tel. 780 055 041
email: urszula.mlodozeniec@gmail.com

MARTA SZCZYGŁOWSKA
Masażystka, która czuje i wie, z darem wspierania samouzdrawiania osoby, która przychodzi po pomoc. Z wykształcenia psychopedagog kreatywności.
Prowadzi swoją praktykę we Wrocławiu. Wyznaje pogląd, że przychodzimy na świat z planem Duszy przysłani przez Najwyższą Świadomość. Podczas sesji leczniczych, w uświęconych okolicznościach i prowadzeniu Wyższych Inteligencji możliwa jest komunikacja Ciała, Umysłu i Duszy i zmiana przekonań na wielu poziomach, tych kryształów informacji zarządzających tym co świadome i nieświadome. Pracą z ciałem, rozwojem duchowym, masażami zajmuje się od 2011 roku. Technik masażystka, fizjoterapeutka, zgłębiająca ścieżki duchowego rozwoju poprzez: buddyzm tybetański; Mindfullnes; polinezyjski bodywork nurtu MA-URI; pracę z rodem wg. Berta Hellingera; po szamanizm wielu tradycji i pracę z energiami w szkole wiedzy szamańskiej.
Nosi pamięć pochodzenia z Gwiazd. Jest tutaj w służbie uzdrawiania.

Wrocław
fb Marta Szczygłowska – masaże lecznicze
tel. 730 221 120
email: szczyglowska.marta@gmail.com

PRZESILENIA – CEREMONIALNA PRACA Z CIAŁEM

22-24.09 RÓWNONOC JESIENNA (Beskid Niski)

 
Ceremonialne przejście do czasu jesieni, zbiorów, przyjrzenia się owocom i podziękowania za to, co dał nam czas obfitości i darów Lata. To czas wejścia w Nowy Rok Numerologiczny (cykl Lobos zaczyna się 28.09), sabat równowagi dnia i nocy, światła i cienia. To idealny moment, żeby pogłębić odczucie samostanowienia, wyzwolić w sobie miłość – do swojego życia, piękna otaczającego świata. Co warto przetransformować? Co warto pożegnać? Co pragniemy powitać Nowego w naszym życiu? Jak przygotować się na kolejny etap naszej Drogi, w swoim własnym indywidualnym rytmie?
(w jakim cyklu Lobos jesteś teraz, a w jaki wejdziesz we wrześniu 2019 – możesz sprawdzić tutaj: https://moonsetstory.blogspot.com/2013/08/now-509-2013-poczatek-nowego-cyklu.html)
 
INSPIRACJA CYKLICZNEGO WYDARZENIA:
Wydarzenie zrodziło się jako owoc przekazu, a wydaje się być naturalną inspiracją:
– lemuriańskich/ hawajskich rytuałów pracy z ciałem,
– chęci połączenia dwóch metod wywodzących się z nauk Abrahama Kawai’i: Lomi Lomi i MA-URI
– przekonania, iż w różnorodności, łączeniu i wspólnej pracy tkwi ogromna siła – każda z bodyworkerek jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, różnimy się między sobą, jak mało kto,
– wiary w to, że rytuał i intencja mają ogromną moc, a kosmos wspiera je w wyjątkowych astrologicznie momentach roku,
– cyfrą serca: 6.
 
INTENCJA
Celem spotkania jest przeprowadzenie uświęconej 6-godzinnej ceremonii transformacji wewnętrznej w formie pracy z ciałem na stole do masażu. Na nasze wydarzenie można przyjechać z konkretną intencją lub intencjami uzdrowienia, przetransformowania i zrozumienia zagadnień czy problemów w swoim życiu. Mogą to być tematy dowolne z obszaru cielesnego / emocjonalnego i relacyjnego/ duchowego. Można także przyjechać z otwartością, chęcią doświadczenia czegoś nowego i podejściem, że wydarzy się wszystko to, na co jest się gotowym, a co niekoniecznie nasz umysł na teraz obejmuje. Można pozwolić sobie na to, żeby dać się zaskoczyć nieoczekiwanemu…
 
PRZESILENIE/RÓWNONOC
Równonoc to magiczny czas działania, kumulacja kosmicznej energii, która osiąga wysoki poziom transformacji, dlatego też intencje i działania podjęte i ujawnione w tym czasie wspierane są przez wszechświat w sposób szczególny.
 
PLAN
22.09 start o 19:00, ale można przyjechać do Buczynowej Doliny już po godzinie 14.00, zakwaterować się, skorzystać z przestrzeni wokół, ciszy i natury. Zaczniemy wspólnym tworzeniem uświęconej przestrzeni oraz wspólną wegetariańską kolacją i poznaniem się, wieczorem krąg i pierwsze rytuały przy wsparciu żywiołów
23.09 – dzień Równonocy i Ceremonii, rozpoczniemy kręgiem, szamańską pracą z intencją i budowaniem świętej przestrzeni. Główną Ceremonię pracy z ciałem przeprowadzimy w godzinach 16:00-22:00
24.09 – Ceremonię zamkniemy porannym kręgiem, przestrzenią, gdzie będzie można podzielić się swoim doświadczeniem, zintegrować to, co się wydarzyło i domknąć rytuał z dnia poprzedniego.
 
MIEJSCE
Buczynowa Dolina http://www.buczynowadolina.com/
 
CENA
Cena: 1300 zł + koszty noclegu i wyżywienia (płatne gotówką na miejscu gospodarzom – 110 zloty/doba)
 
2 transze w ramach płatności 1300 zł:
Zaliczka (bezzwrotna) przy zapisie: 200 zł – gwarantuje rezerwację miejsca
1100 zł – płatne przelewem, nie później niż do 10.09.2019
 
Dane do przelewu przesyłamy emailem wraz ze szczegółami wydarzenia 🙂
 
Podczas pobytu możliwość indywidualnej sesji odczytu z Kronik Akaszy za dodatkową opłatą – 150 pln /godzina
 
ZAPISY
przesilenia@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona, Ceremonia jest tylko dla 6 osób, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.
 
CYKL SPOTKAŃ
Spotkanie wrześniowe jest kolejnym cyklicznym rytuałem, który realizujemy i planujemy w każde przesilenie w roku:– równonoc wiosenną, przesilenie letnie, równonoc jesienną i przesilenie zimowe. Będziemy je ogłaszać na bieżąco.
 
BODYWORKERKI, CZYLI TROCHĘ O NAS
MARIA CHILARECKA
Jej pierwszy zawód to filmowiec – dźwiękowiec, ale odkąd kilka lat temu poznała świat Lomi Lomi Nui, dzieli swój czas pomiędzy obie te pasje.
Lomi Lomi Nui uczyła się u Tatiany Cichockiej z Ayana Clinic i Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International. Teraz dzieli się miłością do tej hawajskiej świątynnej sztuki pracy z ciałem masując w Warszawie i korzystając z masaży w różnych miastach Polski. Oto co sama mówi na ten temat:
„Lomi Lomi Nui jest dla mnie jak rozmowa z drugim człowiekiem. Poprzez rozmowę ciała z ciałem, poprzez czuły i uważny dotyk – dusza rozmawia z duszą. Puszczają blokady i napięcia w ciele. Miłość rozpuszcza stres i ból.”
Bardzo istotnym elementem w jej życiu jest integracja, szukanie tego co łączy z pozoru przeciwne rzeczy, inaczej mówiąc pełnia Jin i Jang, unia żeńskiej i męskiej energii. Jest wielbicielką sztuk świątynnych jako praktyk, które przenikają nasze codzienne życie. Jej główną jakością, z której czerpie swoją siłę i moc – jest spokój.
Jej zainteresowania obejmują świat roślin, świat energii i ducha, szamańskie praktyki, psychobiologię, tantrę, muzykę, świat uchwycony na zdjęciach…
 
Warszawa
fb.me/dotykserca
tel. 608 054 833
email: mchilarecka@gmail.com
 
IWONA KALINOWSKA
Odkrywanie siebie, pogłębianie kontaktu ze sobą poprzez pracę z ciałem to jej ścieżka od 6 lat, odkąd trafiła na zajęcia z Movement Medicine i na masaż Lomi Lomi Nui. Z wykształcenia psycholog i
żywieniowiec, od zawsze szukająca czegoś więcej poza zbadanymi teoriami i definicjami rzeczywistości. Brała udział w wielu warsztatach rozwojowych m.in. Movement Medicine, Soul Body
Fusion, Masaż Dotyk Motyla, Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania, Bioenergetyka Lowen’a, Ustawienia Systemowe B. Hellingera, obecnie uczy się pracy z symptomami ciała i choroby w ujęciu Psychobiologii.
Od 3 lat oferuje sesje pracy z ciałem poprzez świątynny, transformujący hawajski masaż Lomi Lomi Nui, którego uczyła się u Tatiany Cichockiej i Susan Pa’iniu Floyd. Najważniejsze w tej pracy jest dla niej jest szacunek dla ciała, podążanie za tym co ono mówi i potrzebuje, tworzenie akceptującej, pełnej uważności i miłości przestrzeni dla potrzeb klienta i jego procesu.
Zodiakalny byk i numerologiczna 11. Ciekawi ją wielowymiarowość człowieka, lubi przestrzeń, bycie i czucie, kocha naturę… szczególnie dęby i Mazury.
 
Warszawa
Lomi Lomi Nui IK Masaż dla Ciała, Duszy i Umysłu
tel. 605 655 675
email: iwkal@wp.pl
 
 
OLA MAZARAKI
Bodyworkerka i wspierająca w odczycie Kronik, prowadzi swój gabinet w Krakowie od 2015. Z wykształcenia psycholog i filozof. Sztukę pracy z ciałem i energią zgłębiała przez ostatnich 7 lat na ścieżce intencjonalnego samopoznania.
Wspiera swoich klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Praktykowała buddyzm, uczyła się ustawień wg Hellingera w ujęciu Andrei Drohla, kurs MA-URI kończyła w Nowej Zelandii, silnie czuje się związana z Egiptem.
Istotą spotkania z Klientem jest dla niej czysta Intencja Miłości i Wspierania Zmiany. W rozmowie – bezpośredniość i poczucie humoru. Asystuje Klientom w spojrzeniu na własne dziecięce traumy, uzależnienia, trudności relacyjne, role rodzinne oraz bieżące problemy życiowe. Natomiast osoby zainteresowane ezoteryką – wspiera w doświadczaniu wizji o przeszłości (rozumianej także jako doświadczenia przodków czy wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji). Bodywork z Olą to możliwość odkrycia Przeznaczenia, odczucia głębokiej Miłości i kontaktu z Opiekunami Duchowymi.
Często ma okazję asystować przy samouzdrawianiu silnych/ przewlekłych symptomów bólowych – mięśni, stawów, kręgosłupa – głębszym poznaniu siebie i wyrażeniu/doświadczeniu tego, co wcześniej pozostawało nieświadome.
 
Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 600 573 678
email: aleksandra.mazaraki@gmail.com
 
 
ELIZA MIZAK
Bodyworkerka (praca z ciałem i energią) i czytająca w Kronikach Akaszy – prowadzi swój gabinet w Olsztynie (www.mojasciezka.pl), samej będąc na ścieżce świadomego samouzdrawiania od 4 lat. Numerologiczna 33-ka.
Jej praca z klientami charakteryzuje się otwarciem na przekazy wizyjne i słuchowe, dbałością o detal i wyjątkową uważnością.
Bodywork na stole do masażu w jej wykonaniu to piękny rytuał pełen uświęcenia i oczyszczenia. Metoda ta to dla niej podróż w inne wymiary, doświadczenie siebie w wielowymiarowy sposób. Świat jest czymś więcej niż widzi ludzkie oko i o tym można sobie przypomnieć w trakcie sesji z Elizą.
 
Olsztyn
www.mojasciezka.pl
tel. 535 353 015
email: mizak.eliza@gmail.com
 
URSZULA MŁODOŻENIEC
Coach i masażystka Lomi Lomi Nui. Pasjonatka zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. Naturoterapeutka i propagatorka oczyszczania organizmu oraz przywracania równowagi w ciele, umyśle i duszy. Tantryczka i szamanka. Wielbicielka kobiecych kręgów i koni.
W swojej pracy pomaga ludziom, którzy stracili witalność, są przemęczeni, zestresowani, cierpią fizycznie i psychicznie. Dzięki wieloletniej pracy w korporacjach świetnie rozumie również klientów, którzy tracą poczucie sensu tego, co robią. Podstawą jej pracy jest delikatność, uważność i bycie dla drugiego człowieka w pełni. Nadrzędną zasadą w pracy z klientami jest pilnowanie granic, bycie dla siebie dobrym i delikatnym zarówno w praktykach oczyszczających organizm jak i w dotyku. Uważa, że każdy ból, napięcie, blokada w ciele mogą zostać uwolnione poprzez delikatny, pełen miłości dotyk. W ten sposób z powrotem tworzy się więź z własnym ciałem, które staje się oparciem dla przeżywanych uczuć i emocji. W pracy z ciałem wykorzystuje techniki masażu polinezyjskiego, masażu tantrycznego i techniki oddechowe.
 
Warszawa
www.soma-gabinet.pl
Dotyk Miłości – gabinet pracy z ciałem
tel. 780 055 041
email: urszula.mlodozeniec@gmail.com
 
 
MARTA SZCZYGŁOWSKA
Masażystka, która czuje i wie, z darem wspierania samouzdrawiania osoby, która przychodzi po pomoc. Z wykształcenia psychopedagog kreatywności.
Prowadzi swoją praktykę we Wrocławiu. Wyznaje pogląd, że przychodzimy na świat z planem Duszy przysłani przez Najwyższą Świadomość. Podczas sesji leczniczych, w uświęconych okolicznościach i prowadzeniu Wyższych Inteligencji możliwa jest komunikacja Ciała, Umysłu i Duszy i zmiana przekonań na wielu poziomach, tych kryształów informacji zarządzających tym co świadome i nieświadome. Pracą z ciałem, rozwojem duchowym, masażami zajmuje się od 2011 roku. Technik masażystka, fizjoterapeutka, zgłębiająca ścieżki duchowego rozwoju poprzez: buddyzm tybetański; Mindfullnes; polinezyjski bodywork nurtu MA-URI; pracę z rodem wg. Berta Hellingera; po szamanizm wielu tradycji i pracę z energiami w szkole wiedzy szamańskiej.
Nosi pamięć pochodzenia z Gwiazd. Jest tutaj w służbie uzdrawiania.
 
 
Wrocław
fb Marta Szczygłowska – masaże lecznicze
tel. 730 221 120
email: szczyglowska.marta@gmail.com
 

LETNIA CEREMONIA dla Duszy i Ciała

W gronie 5 Bodyworkerek, na co dzień pracujących z klientami w swoich gabinetach w całej Polsce, zapraszamy Was na letnie KARMIENIE ZMYSŁÓW, czyli 6 godzinny rytuał pracy z ciałem i intencją, nocne i dzienne kąpiele w jeziorze, pracę oczyszczającą z ogniem, taniec, pyszne jedzenie…. a to wszystko w magicznej i pierwotnej przestrzeni leśno-jeziornej SNY I KAMIENIE.

Poczuj z nami co to znaczy ŻYĆ W PEŁNI !!!

3 dni w towarzystwie rosnącego księżyca 63%, 72%, 81%
Będziemy:
* budzić odczuwanie, karmić się leczniczym DOTYKIEM w 6-godzinnym bodyworku z 5 Praktyczkami Lomi Lomi Nui i MA-URI,
* wchodzić w kontakt z samymi sobą,
* przypominać sobie jak ważna jest MOC ODDECHU,
* rozpływać się podczas kąpieli w szmaragdowym jeziorze Wysokim,
* SMAKOWAĆ świadomie, jakbyśmy smakowali życie po raz pierwszy,
* tańczyć, jak gdyby nikt nie patrzył,
* PATRZEĆ i WIDZIEĆ swoje piękno,
* doceniać życie w jego przejawach,
* SŁUCHAĆ swojego serca i być w tej przestrzeni SERC w grupie zaufanych i wspierających ludzi.

CHODŹ! Będzie wspaniale!

Zapraszamy na Ceremonię pracy z ciałem w wiejskiej, mazurskiej scenerii, aby przeprowadzić Cię przez ten moment i wesprzeć w wejściu w czas karmienia zmysłów. W bezpiecznej przestrzeni, przy udziale 5 praktyków, podczas 6-godzinnego rytualnego, transowego masowania będziesz mógł/mogła doświadczyć siebie głębiej, zostawić to co Ci już nie służy, zrobić miejsce na nowe, które jest gotowe przejawić się w Twoim życiu. Wesprzemy ten proces kręgiem, szamańską pracą z intencjami, intuicyjnie dobraną muzyką i wspólnym tworzeniem uświęconej przestrzeni, w której zadzieje się proces samouzdrawiania, rytualną kąpielą w jeziorze.

INSPIRACJA
Wydarzenie zrodziło się jako owoc przekazu, a wydaje się być naturalną inspiracją:
– lemuriańskich/ hawajskich rytuałów pracy z ciałem,
– chęci połączenia dwóch metod wywodzących się z nauk Abrahama Kawai’i: Lomi Lomi i MA-URI
– przekonania, iż w różnorodności, łączeniu i wspólnej pracy tkwi ogromna siła – każda z bodyworkerek jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, różnimy się między sobą, jak mało kto,
– wiary w to, że rytuał i intencja mają ogromną moc, a kosmos wspiera je w wyjątkowych astrologicznie momentach roku.

INTENCJA
Celem spotkania jest przeprowadzenie uświęconej ceremonii transformacji wewnętrznej. Na nasze wydarzenie można przyjechać z konkretną intencją lub intencjami uzdrowienia, przetransformowania i zrozumienia zagadnień czy problemów w swoim życiu. Mogą to być tematy dowolne z obszaru cielesnego / emocjonalnego i relacyjnego/ duchowego. Można także przyjechać z otwartością, chęcią doświadczenia czegoś nowego i podejściem, że wydarzy się wszystko to, na co jest się gotowym, a co niekoniecznie nasz umysł na teraz obejmuje. Można pozwolić sobie na to, żeby dać się zaskoczyć nieoczekiwanym…

PLAN
09.08 – do Filipowa można przyjechać już po godzinie 16.00, zakwaterować się, skorzystać z przestrzeni wokół, ciszy i natury. Zaczniemy wspólnym tworzeniem uświęconej przestrzeni oraz wspólną wegetariańską kolacją i poznaniem się,
10.08 – dzień Ceremonii, rozpoczniemy kręgiem, szamańską pracą z intencją i budowaniem świętej przestrzeni. Główny rytuał pracy z ciałem przeprowadzimy w godzinach 16-22
11.08 – Ceremonię zamkniemy porannym kręgiem, przestrzenią gdzie będzie można podzielić się swoim doświadczeniem, zintegrować to co się wydarzyło i domknąć rytuał z dnia poprzedniego.

MIEJSCE
Ośrodek Rozwojowy „Sny i Kamienie”
Supienie 4A, 16-424 Filipów
http://snyikamienie.pl

CENA
5 MIEJSC dla kobiet i mężczyzn
Cena: 1300 zł + koszty noclegu i wyżywienia (300 zł osoba za cały pobyt – 2 noclegi, wyżywienie, sauna dla chętnych).

PRZEDPŁATA:
200 PLN – gwarantuje rezerwację miejsca
1100 PLN – płatne najpóźniej 10 dni przed rozpoczęciem wydarzenia (do 31.07.2019)
Można wpłacić od razu całość 1300 PLN.

Dane do przelewu:
prosimy o kontakt pod adresem
przesilenia@gmail.com

Podczas pobytu możliwość indywidualnej sesji odczytu z Kronik Akaszy za dodatkową opłatą – 150 pln /godzina

ZAPISY
przesilenia@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona, Ceremonia jest tylko dla 5 osób, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.

BODYWORKERKI, CZYLI TROCHĘ O NAS

IWONA KALINOWSKA
Odkrywanie siebie, pogłębianie kontaktu ze sobą poprzez pracę z ciałem to jej ścieżka od 6 lat, odkąd trafiła na zajęcia z Movement Medicine i na masaż Lomi Lomi Nui. Z wykształcenia psycholog i
żywieniowiec, od zawsze szukająca czegoś więcej poza zbadanymi teoriami i definicjami rzeczywistości. Brała udział w wielu warsztatach rozwojowych m.in. Movement Medicine, Soul Body
Fusion, Masaż Dotyk Motyla, Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania, Bioenergetyka Lowen’a, Ustawienia Systemowe B. Hellingera, obecnie uczy się pracy z symptomami ciała i choroby w ujęciu Psychobiologii.
Od 3 lat oferuje sesje pracy z ciałem poprzez świątynny, transformujący hawajski masaż Lomi Lomi Nui, którego uczyła się u Tatiany Cichockiej i Susan Pa’iniu Floyd. Najważniejsze w tej pracy jest dla niej jest szacunek dla ciała, podążanie za tym co ono mówi i potrzebuje, tworzenie akceptującej, pełnej uważności i miłości przestrzeni dla potrzeb klienta i jego procesu.
Zodiakalny byk i numerologiczna 11. Ciekawi ją wielowymiarowość człowieka, lubi przestrzeń, bycie i czucie, kocha naturę… szczególnie dęby i Mazury.

Warszawa
Lomi Lomi Nui IK Masaż dla Ciała, Duszy i Umysłu
tel. 605 655 675
email: iwkal@wp.pl

OLA MAZARAKI
Bodyworkerka i Czytająca z Kronik, prowadzi swój gabinet w Krakowie od 2015. Z wykształcenia psycholog i filozof. Sztukę pracy z ciałem i energią zgłębiała przez ostatnich 7 lat na ścieżce intencjonalnego samopoznania.
Wspiera swoich klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Praktykowała buddyzm, uczyła się ustawień wg Hellingera w ujęciu Andrei Drohla, kurs MA-URI kończyła w Nowej Zelandii, silnie czuje się związana z Egiptem.
Istotą spotkania z Klientem jest dla niej czysta Intencja Miłości i Wspierania Zmiany. W rozmowie – bezpośredniość i poczucie humoru. Asystuje Klientom w spojrzeniu na własne dziecięce traumy, uzależnienia, trudności relacyjne, role Rodzica i Dziecka oraz bieżące problemy życiowe. Natomiast osoby zainteresowane ezoteryką – wspiera w doświadczaniu wizji o przeszłości (rozumianych także jako doświadczenia przodków czy wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji). Bodywork z Olą to możliwość odkrycia Przeznaczenia, odczucia głębokiej Miłości i kontaktu z Opiekunami Duchowymi.
Często ma okazję asystować przy samouzdrawianiu silnych/ przewlekłych symptomów bólowych – mięśni, stawów, kręgosłupa – głębszym poznaniu siebie i wyrażeniu/doświadczeniu tego, co wcześniej pozostawało nieświadome. Bodywork to sposób na uzyskanie bezpośredniego wglądu. A takie doświadczenie, bez żadnego pośrednictwa, nie pozostawia Klientowi wątpliwości, co jest sednem problemu i jakie jest nań rozwiązanie.

Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 600 573 678
email: aleksandra.mazaraki@gmail.com

ELIZA MIZAK
Bodyworkerka i czytająca w Kronikach Akaszy – prowadzi swój gabinet w Krakowie (www.mojasciezka.pl), samej będąc na ścieżce świadomego samouzdrawiania od 4 lat. Numerologiczna 33ka.
Pracuje z klientami przy pomocy dwóch narzędzi: Bodywork (pracę z ciałem i energią) oraz czytanie z Kronik Akaszy. Jej praca z klientami charakteryzuje się otwarciem na przekazy wizyjne i słuchowe, dbałością o detal i wyjątkową uważnością.
Bodywork (praca z ciałem i energią) na stole do masażu w jej wykonaniu to piękny rytuał pełen uświęcenia i oczyszczenia. Metoda ta to dla niej podróż w inne wymiary, doświadczenie siebie w wielowymiarowy sposób. Świat jest czymś więcej niż widzi ludzkie oko i o tym można sobie przypomnieć w trakcie sesji z Elizą.

Olsztyn
www.mojasciezka.pl
tel. 535 353 015
email: mizak.eliza@gmail.com

URSZULA MŁODOŻENIEC
Coach i masażystka Lomi Lomi Nui. Pasjonatka zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. Naturoterapeutka i propagatorka oczyszczania organizmu oraz przywracania równowagi w ciele, umyśle i duszy. Tantryczka i szamanka. Wielbicielka kobiecych kręgów i koni.
W swojej pracy pomaga ludziom, którzy stracili witalność, są przemęczeni, zestresowani, cierpią fizycznie i psychicznie. Dzięki wieloletniej pracy w korporacjach świetnie rozumie również klientów, którzy tracą poczucie sensu tego, co robią. Podstawą jej pracy jest delikatność, uważność i bycie dla drugiego człowieka w pełni. Nadrzędną zasadą w pracy z klientami jest pilnowanie granic, bycie dla siebie dobrym i delikatnym zarówno w praktykach oczyszczających organizm jak i w dotyku. Uważa, że każdy ból, napięcie, blokada w ciele mogą zostać uwolnione poprzez delikatny, pełen miłości dotyk. W ten sposób z powrotem tworzy się więź z własnym ciałem, które staje się oparciem dla przeżywanych uczuć i emocji. W pracy z ciałem wykorzystuje techniki masażu polinezyjskiego, masażu tantrycznego i techniki oddechowe.

Warszawa
fb: Dotyk Miłości – gabinet pracy z ciałem
tel. 780 055 041
email: urszula.mlodozeniec@gmail.com

MARTA SZCZYGŁOWSKA
Masażystka, która czuje i wie, z darem wspierania samouzdrawiania osoby, która przychodzi po pomoc. Z wykształcenia psychopedagog kreatywności.
Prowadzi swoją praktykę we Wrocławiu. Wyznaje pogląd, że przychodzimy na świat z planem Duszy przysłani przez Najwyższą Świadomość. Podczas sesji leczniczych, w uświęconych okolicznościach i prowadzeniu Wyższych Inteligencji możliwa jest komunikacja Ciała, Umysłu i Duszy i zmiana przekonań na wielu poziomach, tych kryształów informacji zarządzających tym co świadome i nieświadome. Pracą z ciałem, rozwojem duchowym, masażami zajmuje się od 2011 roku. Technik masażystka, fizjoterapeutka, zgłębiająca ścieżki duchowego rozwoju poprzez: buddyzm tybetański; Mindfullnes; polinezyjski bodywork nurtu MA-URI; pracę z rodem wg. Berta Hellingera; po szamanizm wielu tradycji i pracę z energiami w szkole wiedzy szamańskiej.
Nosi pamięć pochodzenia z Gwiazd. Jest tutaj w służbie uzdrawiania.

Wrocław
fb Marta Szczygłowska – masaże lecznicze
tel. 730 221 120
email: szczyglowska.marta@gmail.com

MARIA CHILARECKA (tym razem duchem i sercem)
Jej pierwszy zawód to filmowiec – dźwiękowiec, ale odkąd kilka lat temu poznała świat Lomi Lomi Nui, dzieli swój czas pomiędzy obie te pasje.
Lomi Lomi Nui uczyła się u Tatiany Cichockiej z Ayana Clinic i Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International. Teraz dzieli się miłością do tej hawajskiej świątynnej sztuki pracy z ciałem masując w Warszawie i korzystając z masaży w różnych miastach Polski. Oto co sama mówi na ten temat:
„Lomi Lomi Nui jest dla mnie jak rozmowa z drugim człowiekiem. Poprzez rozmowę ciała z ciałem, poprzez czuły i uważny dotyk – dusza rozmawia z duszą. Puszczają blokady i napięcia w ciele. Miłość rozpuszcza stres i ból.”
Bardzo istotnym elementem w jej życiu jest integracja, szukanie tego co łączy z pozoru przeciwne rzeczy, inaczej mówiąc pełnia Jin i Jang, unia żeńskiej i męskiej energii. Jest wielbicielką sztuk świątynnych jako praktyk, które przenikają nasze codzienne życie. Jej główną jakością, z której czerpie swoją siłę i moc – jest spokój.
Jej zainteresowania obejmują świat roślin, świat energii i ducha, szamańskie praktyki, psychobiologię, tantrę, muzykę, świat uchwycony na zdjęciach…

Warszawa
fb.me/dotykserca
tel. 608 054 833
email: mchilarecka@gmail.com

 

PRZESILENIA
20-22.06 PRZESILENIE LETNIE – Palinocka
Ceremonialne przejście do bujności i rozkwitu letniego.

Po cudownym przywitaniu wiosny, nadszedł czas na drugą odsłonę naszych cyklicznych spotkań. Tym razem wspólnie powitamy letnie przesilenie.
To Święto ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości, powszechnie obchodzone na obszarach zamieszkiwanych przez ludy słowiańskie, ale również w podobnym charakterze na obszarach zamieszkiwanych przez ludy bałtyckie, germańskie i celtyckie, a także przez część narodów ugrofińskich, np. Finów i Estończyków.
Na ziemiach Warmii i Mazur nazywane było PALINOCKĄ.
W szczególnym czasie przesilenia czerwcowego, kiedy słońce zachodzi najpóźniej i wschodzi najwcześniej w ciągu roku, zapraszamy na Ceremonię pracy z ciałem w wiejskiej, mazurskiej scenerii, aby przeprowadzić Cię przez ten moment i wesprzeć w wejściu w czas obfitości. W bezpiecznej przestrzeni, przy udziale 6 praktyków, podczas 6 godzinnego rytualnego, transowego masowania będziesz mógł/mogła doświadczyć siebie głębiej, zostawić to co Ci już nie służy, zrobić miejsce na nowe, które jest gotowe przejawić się w Twoim życiu. Wesprzemy ten proces kręgiem, szamańską pracą z intencjami, intuicyjnie dobraną muzyką i wspólnym tworzeniem uświęconej przestrzeni, w której zadzieje się proces samouzdrawiania, rytualną kąpielą w jeziorze.

INSPIRACJA
Wydarzenie zrodziło się jako owoc przekazu, a wydaje się być naturalną inspiracją:
– lemuriańskich/ hawajskich rytuałów pracy z ciałem,
– chęci połączenia dwóch metod wywodzących się z nauk Abrahama Kawai’i: Lomi Lomi i MA-URI
– przekonania, iż w różnorodności, łączeniu i wspólnej pracy tkwi ogromna siła – każda z bodyworkerek jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, różnimy się między sobą, jak mało kto,
– wiary w to, że rytuał i intencja mają ogromną moc, a kosmos wspiera je w wyjątkowych astrologicznie momentach roku,
– cyfrą serca: 6.

INTENCJA
Celem spotkania jest przeprowadzenie uświęconej ceremonii transformacji wewnętrznej. Na nasze wydarzenie można przyjechać z konkretną intencją lub intencjami uzdrowienia, przetransformowania i zrozumienia zagadnień czy problemów w swoim życiu. Mogą to być tematy dowolne z obszaru cielesnego / emocjonalnego i relacyjnego/ duchowego. Można także przyjechać z otwartością, chęcią doświadczenia czegoś nowego i podejściem, że wydarzy się wszystko to, na co jest się gotowym, a co niekoniecznie nasz umysł na teraz obejmuje. Można pozwolić sobie na to, żeby dać się zaskoczyć nieoczekiwanym…

PRZESILENIE
Przesilenie to magiczny czas działania, kumulacja kosmicznej energii, która osiąga wysoki poziom transformacji, dlatego też intencje i działania podjęte i ujawnione w tym czasie wspierane są przez wszechświat w sposób szczególny.

PLAN
20.06 – do Filipowa można przyjechać już po godzinie 14.00, zakwaterować się, skorzystać z przestrzeni wokół, ciszy i natury. Zaczniemy wspólnym tworzeniem uświęconej przestrzeni oraz wspólną wegetariańską kolacją i poznaniem się,
21.06 – dzień Przesilenia i Ceremonii, rozpoczniemy kręgiem, szamańską pracą z intencją i budowaniem świętej przestrzeni. Główny rytuał pracy z ciałem przeprowadzimy w godzinach 16-22
22.06 – Ceremonię zamkniemy porannym kręgiem, przestrzenią gdzie będzie można podzielić się swoim doświadczeniem, zintegrować to co się wydarzyło i domknąć rytuał z dnia poprzedniego.

MIEJSCE
Ośrodek Rozwojowy „Sny i Kamienie”
Supienie 4A, 16-424 Filipów
http://snyikamienie.pl

CENA
Cena: 1100 zł + koszty noclegu i wyżywienia (300 zł osoba za cały pobyt – 2 noclegi, wyżywienie, sauna).
Przedpłata: 200 zł – gwarantuje rezerwację miejsca
Dane do przelewu:
Moja ścieżka Aleksandra Mazaraki
ul. Zabłocie 19/51; 30-701 Kraków
NIP: 679-28-24-612
Nr konta: 79 1050 1445 1000 0092 5646 8548 (ING Bank Śląski)

Podczas pobytu możliwość indywidualnej sesji odczytu z Kronik Akaszy za dodatkową opłatą – 150 pln /godzina

ZAPISY
przesilenia@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona, Ceremonia jest tylko dla 6 osób, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.

CYKL SPOTKAŃ
Spotkanie czerwcowe jest kolejnym cyklicznym rytuałem, który planujemy w każde przesilenie w roku – równonoc wiosenną, przesilenie zimowe, równonoc jesienną i przesilenie letnie. Będziemy je ogłaszać na bieżąco.

BODYWORKERKI, CZYLI TROCHĘ O NAS

MARIA CHILARECKA
Jej pierwszy zawód to filmowiec – dźwiękowiec, ale odkąd kilka lat temu poznała świat Lomi Lomi Nui, dzieli swój czas pomiędzy obie te pasje.
Lomi Lomi Nui uczyła się u Tatiany Cichockiej z Ayana Clinic i Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International. Teraz dzieli się miłością do tej hawajskiej świątynnej sztuki pracy z ciałem masując w Warszawie i korzystając z masaży w różnych miastach Polski. Oto co sama mówi na ten temat:
„Lomi Lomi Nui jest dla mnie jak rozmowa z drugim człowiekiem. Poprzez rozmowę ciała z ciałem, poprzez czuły i uważny dotyk – dusza rozmawia z duszą. Puszczają blokady i napięcia w ciele. Miłość rozpuszcza stres i ból.”
Bardzo istotnym elementem w jej życiu jest integracja, szukanie tego co łączy z pozoru przeciwne rzeczy, inaczej mówiąc pełnia Jin i Jang, unia żeńskiej i męskiej energii. Jest wielbicielką sztuk świątynnych jako praktyk, które przenikają nasze codzienne życie. Jej główną jakością, z której czerpie swoją siłę i moc – jest spokój.
Jej zainteresowania obejmują świat roślin, świat energii i ducha, szamańskie praktyki, psychobiologię, tantrę, muzykę, świat uchwycony na zdjęciach…

Warszawa
fb.me/dotykserca
tel. 608 054 833
email: mchilarecka@gmail.com

IWONA KALINOWSKA
Odkrywanie siebie, pogłębianie kontaktu ze sobą poprzez pracę z ciałem to jej ścieżka od 6 lat, odkąd trafiła na zajęcia z Movement Medicine i na masaż Lomi Lomi Nui. Z wykształcenia psycholog i
żywieniowiec, od zawsze szukająca czegoś więcej poza zbadanymi teoriami i definicjami rzeczywistości. Brała udział w wielu warsztatach rozwojowych m.in. Movement Medicine, Soul Body
Fusion, Masaż Dotyk Motyla, Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania, Bioenergetyka Lowen’a, Ustawienia Systemowe B. Hellingera, obecnie uczy się pracy z symptomami ciała i choroby w ujęciu Psychobiologii.
Od 3 lat oferuje sesje pracy z ciałem poprzez świątynny, transformujący hawajski masaż Lomi Lomi Nui, którego uczyła się u Tatiany Cichockiej i Susan Pa’iniu Floyd. Najważniejsze w tej pracy jest dla niej jest szacunek dla ciała, podążanie za tym co ono mówi i potrzebuje, tworzenie akceptującej, pełnej uważności i miłości przestrzeni dla potrzeb klienta i jego procesu.
Zodiakalny byk i numerologiczna 11. Ciekawi ją wielowymiarowość człowieka, lubi przestrzeń, bycie i czucie, kocha naturę… szczególnie dęby i Mazury.

Warszawa
Lomi Lomi Nui IK Masaż dla Ciała, Duszy i Umysłu
tel. 605 655 675
email: iwkal@wp.pl

OLA MAZARAKI
Bodyworkerka i Czytająca z Kronik, prowadzi swój gabinet w Krakowie od 2015. Z wykształcenia psycholog i filozof. Sztukę pracy z ciałem i energią zgłębiała przez ostatnich 7 lat na ścieżce intencjonalnego samopoznania.
Wspiera swoich klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Praktykowała buddyzm, uczyła się ustawień wg Hellingera w ujęciu Andrei Drohla, kurs MA-URI kończyła w Nowej Zelandii, silnie czuje się związana z Egiptem.
Istotą spotkania z Klientem jest dla niej czysta Intencja Miłości i Wspierania Zmiany. W rozmowie – bezpośredniość i poczucie humoru. Asystuje Klientom w spojrzeniu na własne dziecięce traumy, uzależnienia, trudności relacyjne, role Rodzica i Dziecka oraz bieżące problemy życiowe. Natomiast osoby zainteresowane ezoteryką – wspiera w doświadczaniu wizji o przeszłości (rozumianych także jako doświadczenia przodków czy wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji). Bodywork z Olą to możliwość odkrycia Przeznaczenia, odczucia głębokiej Miłości i kontaktu z Opiekunami Duchowymi.
Często ma okazję asystować przy samouzdrawianiu silnych/ przewlekłych symptomów bólowych – mięśni, stawów, kręgosłupa – głębszym poznaniu siebie i wyrażeniu/doświadczeniu tego, co wcześniej pozostawało nieświadome. Bodywork to sposób na uzyskanie bezpośredniego wglądu. A takie doświadczenie, bez żadnego pośrednictwa, nie pozostawia Klientowi wątpliwości, co jest sednem problemu i jakie jest nań rozwiązanie.

Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 600 573 678
email: aleksandra.mazaraki@gmail.com

ELIZA MIZAK
Bodyworkerka i czytająca w Kronikach Akaszy – prowadzi swój gabinet w Krakowie (www.mojasciezka.pl), samej będąc na ścieżce świadomego samouzdrawiania od 4 lat. Numerologiczna 33ka.
Pracuje z klientami przy pomocy dwóch narzędzi: Bodywork (pracę z ciałem i energią) oraz czytanie z Kronik Akaszy. Jej praca z klientami charakteryzuje się otwarciem na przekazy wizyjne i słuchowe, dbałością o detal i wyjątkową uważnością.
Bodywork (praca z ciałem i energią) na stole do masażu w jej wykonaniu to piękny rytuał pełen uświęcenia i oczyszczenia. Metoda ta to dla niej podróż w inne wymiary, doświadczenie siebie w wielowymiarowy sposób. Świat jest czymś więcej niż widzi ludzkie oko i o tym można sobie przypomnieć w trakcie sesji z Elizą.

Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 535 353 015
email: mizak.eliza@gmail.com

URSZULA MŁODOŻENIEC
Coach i masażystka Lomi Lomi Nui. Pasjonatka zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. Naturoterapeutka i propagatorka oczyszczania organizmu oraz przywracania równowagi w ciele, umyśle i duszy. Tantryczka i szamanka. Wielbicielka kobiecych kręgów i koni.
W swojej pracy pomaga ludziom, którzy stracili witalność, są przemęczeni, zestresowani, cierpią fizycznie i psychicznie. Dzięki wieloletniej pracy w korporacjach świetnie rozumie również klientów, którzy tracą poczucie sensu tego, co robią. Podstawą jej pracy jest delikatność, uważność i bycie dla drugiego człowieka w pełni. Nadrzędną zasadą w pracy z klientami jest pilnowanie granic, bycie dla siebie dobrym i delikatnym zarówno w praktykach oczyszczających organizm jak i w dotyku. Uważa, że każdy ból, napięcie, blokada w ciele mogą zostać uwolnione poprzez delikatny, pełen miłości dotyk. W ten sposób z powrotem tworzy się więź z własnym ciałem, które staje się oparciem dla przeżywanych uczuć i emocji. W pracy z ciałem wykorzystuje techniki masażu polinezyjskiego, masażu tantrycznego i techniki oddechowe.

Warszawa
www.soma-gabinet.pl
Dotyk Miłości – gabinet pracy z ciałem
tel. 780 055 041
email: urszula.mlodozeniec@gmail.com

MARTA SZCZYGŁOWSKA
Masażystka, która czuje i wie, z darem wspierania samouzdrawiania osoby, która przychodzi po pomoc. Z wykształcenia psychopedagog kreatywności.
Prowadzi swoją praktykę we Wrocławiu. Wyznaje pogląd, że przychodzimy na świat z planem Duszy przysłani przez Najwyższą Świadomość. Podczas sesji leczniczych, w uświęconych okolicznościach i prowadzeniu Wyższych Inteligencji możliwa jest komunikacja Ciała, Umysłu i Duszy i zmiana przekonań na wielu poziomach, tych kryształów informacji zarządzających tym co świadome i nieświadome. Pracą z ciałem, rozwojem duchowym, masażami zajmuje się od 2011 roku. Technik masażystka, fizjoterapeutka, zgłębiająca ścieżki duchowego rozwoju poprzez: buddyzm tybetański; Mindfullnes; polinezyjski bodywork nurtu MA-URI; pracę z rodem wg. Berta Hellingera; po szamanizm wielu tradycji i pracę z energiami w szkole wiedzy szamańskiej.
Nosi pamięć pochodzenia z Gwiazd. Jest tutaj w służbie uzdrawiania.

Wrocław
fb Marta Szczygłowska – masaże lecznicze
tel. 730 221 120
email: szczyglowska.marta@gmail.com

 

PRZESILENIA
19-21.03 PRZESILENIE WIOSENNE
Ceremonialne przejście z Zimowego Końca w stronę Nowego Początku

W szczególnym czasie Równonocy wiosennej zapraszamy na Ceremonię pracy z ciałem w pozamiejskiej scenerii, aby przeprowadzić Cię przez moment przesilenia i wesprzeć w wejściu w nowy czas. W bezpiecznej przestrzeni, przy udziale 6 praktyków, podczas 6-godzinnego rytualnego, transowego masowania będziesz mógł/mogła doświadczyć siebie głębiej, zostawić to co Ci już nie służy, zrobić miejsce na nowe, które jest gotowe przejawić się w Twoim życiu. Wesprzemy ten proces kręgiem, szamańską pracą z intencjami, intuicyjnie dobraną muzyką i wspólnym tworzeniem uświęconej przestrzeni, w której zadzieje się proces samouzdrawiania. Najważniejszym punktem tego wydarzenia będzie Rytuał pracy z ciałem, przeprowadzony przez 6 Bodyworkerek, pracujących w nurcie MA-URI i Lomi Lomi Nui. Będzie to dla Ciebie niezwykłe doświadczenie 6 godzinnego masażu, otrzymanego od 6 różnych osób.

INSPIRACJA
Wydarzenie zrodziło się jako owoc przekazu, a wydaje się być naturalną inspiracją:
– lemuriańskich/ hawajskich rytuałów pracy z ciałem
– chęci połączenia dwóch metod wywodzących się z nauk Abrahama Kawai’i: Lomi Lomi i MA-URI
– przekonania, iż w różnorodności, łączeniu i wspólnej pracy tkwi ogromna siła – każda z bodyworkerek jest jedyna w swoim rodzaju, różnimy się między sobą, jak mało kto
– wiary w to, że rytuał i intencja mają ogromną moc, a kosmos wspiera je w wyjątkowych astrologicznie momentach roku
– cyfrą serca: 6.

INTENCJA
Celem spotkania jest przeprowadzenie uświęconej ceremonii transformacji wewnętrznej. Na nasze wydarzenie można przyjechać z konkretną intencją lub intencjami uzdrowienia, przetransformowania i zrozumienia zagadnień czy problemów w swoim życiu. Mogą to być tematy dowolne z obszaru cielesnego / emocjonalnego i relacyjnego/ duchowego. Można także przyjechać z otwartością, chęcią doświadczenia czegoś nowego i podejściem, że wydarzy się wszystko to, na co jest się gotowym, a co niekoniecznie nasz umysł na teraz obejmuje. Można pozwolić sobie na to, żeby dać się zaskoczyć nieoczekiwanemu…

PRZESILENIE
Przesilenie to magiczny czas działania, kumulacja kosmicznej energii, która osiąga wysoki poziom transformacji, dlatego też intencje i działania podjęte i ujawnione w tym czasie wspierane są przez wszechświat w sposób szczególny.

PLAN
19.03 – do Bronic można przyjechać już po godzinie 15:00, zakwaterować się, skorzystać z przestrzeni wokół, ciszy i natury. Zaczniemy wspólną kolacją i poznaniem się,
20.03 – dzień Przesilenia i Ceremonii, rozpoczniemy kręgiem, szamańską pracą z intencją i budowaniem świętej przestrzeni. Główny rytuał pracy z ciałem przeprowadzimy w godzinach 16:00-22:00
21.03 – Ceremonię zamkniemy porannym kręgiem, przestrzenią gdzie będzie można podzielić się swoim doświadczeniem, zintegrować to co się wydarzyło i domknąć rytuał z dnia poprzedniego.

MIEJSCE
Dwór Bronice
Bronice Kolonia 5, 24-150 Nałęczów
www.dworbronice.wordpress.com

CENA
Cena: 1050 zł + koszty noclegu i wyżywienia (260 zł osoba za cały pobyt – 2 noclegi, wyżywienie wegetariańskie).
Przedpłata: 200 zł – gwarantuje rezerwację miejsca
Dane do przelewu:
Moja ścieżka Aleksandra Mazaraki
ul. Zabłocie 19/51; 30-701 Kraków
NIP: 679-28-24-612
Nr konta: 79 1050 1445 1000 0092 5646 8548 (ING Bank Śląski)

ZAPISY
przesilenia@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona, Ceremonia jest tylko dla 6 osób, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.

CYKL SPOTKAŃ
Spotkanie marcowe jest początkiem cyklicznych spotkań, które planujemy w każde przesilenie w roku – równonoc wiosenną, przesilenie zimowe, równonoc jesienną i przesilenie letnie. Będziemy je ogłaszać na bieżąco.

BODYWORKERKI, CZYLI TROCHĘ O NAS
(alfabetycznie)

MARIA CHILARECKA
Jej pierwszy zawód to filmowiec – dźwiękowiec, ale odkąd kilka lat temu poznała świat Lomi Lomi Nui, dzieli swój czas pomiędzy obie te pasje.
Lomi Lomi Nui uczyła się u Tatiany Cichockiej z Ayana Clinic i Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International. Teraz dzieli się miłością do tej hawajskiej świątynnej sztuki pracy z ciałem masując w Warszawie i korzystając z masaży w różnych miastach Polski. Oto co sama mówi na ten temat:
„Lomi Lomi Nui jest dla mnie jak rozmowa z drugim człowiekiem. Poprzez rozmowę ciała z ciałem, poprzez czuły i uważny dotyk – dusza rozmawia z duszą. Puszczają blokady i napięcia w ciele. Miłość rozpuszcza stres i ból.”
Bardzo istotnym elementem w jej życiu jest integracja, szukanie tego co łączy z pozoru przeciwne rzeczy, inaczej mówiąc pełnia Jin i Jang, unia żeńskiej i męskiej energii. Jest wielbicielką sztuk świątynnych jako praktyk, które przenikają nasze codzienne życie. Jej główną jakością, z której czerpie swoją siłę i moc – jest spokój.
Jej zainteresowania obejmują świat roślin, świat energii i ducha, szamańskie praktyki, psychobiologię, tantrę, muzykę, świat uchwycony na zdjęciach…

Warszawa
fb.me/dotykserca
tel. 608 054 833
email: mchilarecka@gmail.com

IWONA KALINOWSKA
Odkrywanie siebie, pogłębianie kontaktu ze sobą poprzez pracę z ciałem to jej ścieżka od 6 lat, odkąd trafiła na zajęcia z Movment Medicine i na masaż Lomi Lomi Nui. Z wykształcenia psycholog i
żywieniowiec, od zawsze szukająca czegoś więcej poza zbadanymi teoriami i definicjami rzeczywistości. Brała udział w wielu warsztatach rozwojowych m.in. Movment Medicine, Soul Body Fusion, Masaż Dotyk Motyla, Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania, Bioenergetyka Lowen’a, Ustawienia Systemowe B. Hellingera, obecnie uczy się pracy z symptomami ciała i choroby w ujęciu Psychobiologii.
Od 3 lat oferuje sesje pracy z ciałem poprzez świątynny, transformujący hawajski masaż Lomi Lomi Nui, którego uczyła się u Tatiany Cichockiej i Susan Pa’iniu Floyd. Najważniejsze w tej pracy jest dla niej jest szacunek dla ciała, podążanie za tym co ono mówi i potrzebuje, tworzenie akceptującej, pełnej uważności i miłości przestrzeni dla potrzeb klienta i jego procesu.
Zodiakalny byk i numerologiczna 11. Ciekawi ją wielowymiarowość człowieka, lubi przestrzeń, bycie i czucie, kocha naturę… szczególnie dęby i Mazury.

Warszawa
Lomi Lomi Nui IK Masaż dla Ciała, Duszy i Umysłu
tel. 605 655 675
email: iwkal@wp.pl

OLA MAZARAKI
Bodyworkerka i Czytająca w Kronikach Akaszy, prowadzi swój gabinet w Krakowie (www.mojasciezka.pl). Z wykształcenia psycholog i filozof. Sztukę pracy z ciałem i energią zgłębiała przez ostatnich 5 lat, własny gabinet założyła w 2015 roku.
W gabinecie wspiera swoich klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Często ma okazję asystować przy samouzdrawianiu silnych/ przewlekłych symptomów bólowych – mięśni, stawów, kręgosłupa itd. Wspiera osoby m.in. w przejściu trudnych momentów w żałobie, rozstaniach, problemach relacyjnych oraz kobiety chcące uzdrowić w sobie tematy związane z macierzyństwem i rolą Matki. Towarzyszy w ten sposób swoim Klientom w głębszym poznaniu siebie i wyrażeniu/doświadczeniu tego, co wcześniej pozostawało wyparte, nieświadome czy zablokowane (także/przede wszystkim na poziomie ciała). Taki Bodywork to forma na uzyskanie bezpośredniego wglądu. A takie doświadczenie, bez żadnego pośrednictwa, nie pozostawia wątpliwości u Klienta, co jest sednem problemu i jakie jest nań rozwiązanie.
Bodywork z Olą to możliwość odkrycia Przeznaczenia, odczucia głębokiej Miłości i kontaktu z Opiekunami Duchowymi, wsparcia w doświadczaniu wizji o przeszłości (rozumianych także jako doświadczenia przodków czy wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji).

Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 600 573 678
email: aleksandra.mazaraki@gmail.com

ELIZA MIZAK
Bodyworkerka i czytająca w Kronikach Akaszy – prowadzi swój gabinet w Krakowie (www.mojasciezka.pl), samej będąc na ścieżce świadomego samouzdrawiania od 4 lat. Numerologiczna 33-ka.
Pracuje z klientami przy pomocy dwóch narzędzi: Bodywork (pracę z ciałem i energią) oraz czytanie z Kronik Akaszy. Jej praca z klientami charakteryzuje się otwarciem na przekazy wizyjne i słuchowe, dbałością o detal i wyjątkową uważnością.
Bodywork (praca z ciałem i energią) na stole do masażu w jej wykonaniu to piękny rytuał pełen uświęcenia i oczyszczenia. Metoda ta to dla niej podróż w inne wymiary, doświadczenie siebie w wielowymiarowy sposób. Świat jest czymś więcej niż widzi ludzkie oko i o tym można sobie przypomnieć w trakcie sesji z Elizą.

Kraków
www.mojasciezka.pl
tel. 535 353 015
email: mizak.eliza@gmail.com

URSZULA MŁODOŻENIEC
Coach i masażystka Lomi Lomi Nui. Pasjonatka zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. Naturoterapeutka i propagatorka oczyszczania organizmu oraz przywracania równowagi w ciele, umyśle i duszy. Tantryczka i szamanka. Wielbicielka kobiecych kręgów i koni.
W swojej pracy pomaga ludziom, którzy stracili witalność, są przemęczeni, zestresowani, cierpią fizycznie i psychicznie. Dzięki wieloletniej pracy w korporacjach świetnie rozumie również klientów, którzy tracą poczucie sensu tego, co robią. Podstawą jej pracy jest delikatność, uważność i bycie dla drugiego człowieka w pełni. Nadrzędną zasadą w pracy z klientami jest pilnowanie granic, bycie dla siebie dobrym i delikatnym zarówno w praktykach oczyszczających organizm jak i w dotyku. Uważa, że każdy ból, napięcie, blokada w ciele mogą zostać uwolnione poprzez delikatny, pełen miłości dotyk. W ten sposób z powrotem tworzy się więź z własnym ciałem, które staje się oparciem dla przeżywanych uczuć i emocji. W pracy z ciałem wykorzystuje techniki masażu polinezyjskiego, masażu tantrycznego i techniki oddechowe.

Warszawa
www.soma-gabinet.pl, fbDotyk Miłości – gabinet pracy z ciałem
tel. 780 055 041
email: urszula.mlodozeniec@gmail.com

MARTA SZCZYGŁOWSKA
Masażystka, która czuje i wie, z darem wspierania samouzdrawiania osoby, która przychodzi po pomoc. Z wykształcenia psychopedagog kreatywności.
Prowadzi swoją praktykę we Wrocławiu. Wyznaje pogląd, że przychodzimy na świat z planem Duszy przysłani przez Najwyższą Świadomość. Podczas sesji leczniczych, w uświęconych okolicznościach i prowadzeniu Wyższych Inteligencji możliwa jest komunikacja Ciała, Umysłu i Duszy i zmiana przekonań na wielu poziomach, tych kryształów informacji zarządzających tym co świadome i nieświadome. Pracą z ciałem, rozwojem duchowym, masażami zajmuje się od 2011 roku. Technik masażystka, fizjoterapeutka, zgłębiająca ścieżki duchowego rozwoju poprzez: buddyzm tybetański; Mindfullnes; transformujący bodywork nurtu polinezji; pracę z rodem wg. Berta Hellingera; po szamanizm wielu tradycji i pracę z energiami w szkole wiedzy szamańskiej.
Nosi pamięć pochodzenia z Gwiazd. Jest tutaj w służbie uzdrawiania.
fb Marta Szczygłowska – masaże lecznicze

Wrocław
fb Marta Szczygłowska – masaże lecznicze
tel. 730 221 120
email: szczyglowska.marta@gmail.com