Gabinet

Gabinety – Kraków/ Warszawa

CENNIK

Czytanie Twoich Kronik Akaszy – 230zł za 60 minut/ 280zł za 90 minut/ 330zł za 120 minut – spotkanie na żywo albo przez Skype/telefon

Czytania Kronik Akaszy możliwe są przez telefon/ Skype/ Messengera/ WhatsApp’a (efekt jest ten sam, co na żywo).

KARNET KRONIKI AKASZY – 1000zł (4 spotkania po 90 minut na czytanie z Twoich Kronik Akaszy)

KUPON PREZENTOWY

 • Bodywork za 200zł (gdy chcesz zamówić sesję Bodyworku Bliskiej Ci Osobie)

Zaproszenie przesyłam pocztą lub dowożę bezpłatnie na terenie Krakowa. Płatność przelewem lub przy odbiorze.

 Sesje z dojazdem do Klienta w Krakowie/ Warszawie/ poza miastem, w którym znajduje się gabinet: + 50zł do cen z powyższego cennika + koszt dojazdu

 

DANE DO PRZELEWU

Moja ścieżka Aleksandra Mazaraki

ul. Zabłocie 19; 30-701 Kraków

NIP: 679-28-24-612

Nr konta: 79 1050 1445 1000 0092 5646 8548 (ING Bank Śląski)

PRZYJMUJĘ W KRAKOWIE I W WARSZAWIE:

KRAKÓW 

Gabinet w Krakowie: ul. Zabłocie 19, 30-701 Kraków

600 573 678, aleksandra.mazaraki@gmail.com

Na spotkanie ze mną możesz umówić się telefonicznie (600 573 678) lub emailowo (aleksandra.mazaraki@gmail.com)

Formy płatności: Gotówka na spotkaniu/ przelew/ karta płatnicza na spotkaniu/ Revolut

Godziny przyjęć w gabinecie (po uprzednim umówieniu się): poniedziałek-piątek od godziny 18:00, sobota i niedziela – dowolne godziny

Mogę dojechać do Ciebie poza Krakowem – w takim wypadku cena sesji wzrasta o 50zł + koszt dojazdu

WARSZAWA

W Warszawie bywam średnio co dwa tygodnie i przyjmuję w weekendy w zaprzyjaźnionym gabinecie na Woli. O terminy proszę pytać telefonicznie/ emailowo.

 

JAK MOGĘ CIĘ WESPRZEĆ?

Czym są Kroniki Akaszy?

AKASZA to pierwotnie stworzona sieć energetyczna, która oplata wszystko niczym pajęczyna. Zawiera informacje o wszystkim, co było, jest i może się wydarzyć (potencjalne ścieżki w chwili obecnej, które można obrać swoją wolną wolą). Pozwala nam łączyć się z naszymi Nauczycielami, Mistrzami i Umiłowanymi Istotami (zmarłymi Bliskimi) z innych czasoprzestrzeni.

KRONIKA to metaforyczne poetyckie określenie na wycinek Akaszy, który dotyczy Twojej duszy. Można sobie wyobrazić, że Akasza to wielka biblioteka, a Twoja Kronika to jedna z książek na półce, która zawiera historię Twojej Duszy – jej historii i potencjału. Historia Duszy to wydarzenia z tego życia, relacji z innymi Istotami, momentów śmierci i narodzin w innych „ciałach” na Ziemi i nie tylko, ale także historii Przodków Twojego systemu rodzinnego, które dziedziczysz wraz z ciałem i swoim DNA. Dodatkowo, ponieważ nasze indywidualne losy łączą się z losami ogólnoludzkimi/ światowymi, Kroniki pozwalają nam dowiedzieć się wiele (być może wszystkiego) na tematy związane z zagadnieniami ogólnymi (pytania filozoficzne, historyczne, duchowe).

CZYTANIE oznacza formę channelingu – bezpieczną, niewymagającą dodatkowych rytuałów ochraniających. Immanentnie zawiera w sobie gwarancję łączenia się w granicach Miłości i Prawdy, a Istoty, z którymi się łączymy mają czyste intencje ochrony i troski o osobę pytającą. Są to często Przewodnicy i Mistrzowie Duchowi wyjątkowi dla Duszy pytającego. W praktyce czytanie oznacza otrzymywanie przekazu za pomocą słyszenia, wizji, emocji, przeczuć i przepływu określonej energii. Najczęściej jest tak, że doznania te towarzyszą także osobie, której kroniki się czyta. Pewność przekazu pojawia się nie tylko za sprawą informacji, które często nie są znane Czytającemu (a znane są tylko Pytającemu), ale także poprzez silne odczucia w ciele, emocjach i energii podczas czytania.

Każdy może korzystać z rytuału czytania Kronik. Nie wymaga to specjalnego talentu. Jedynie gotowość, chęć, przejście inicjacji w procedurę od osoby bardziej doświadczonej. Można łączyć się ze swoimi kronikami. Można też czytać z cudzych kronik (TYLKO) za zgodą Osoby, której kroniki czytamy.

Wspierany przez nas rytuał czytania Kronik Akaszy może odbyć się przez telefon lub na żywo w gabinecie.

Rytuał pozwolić Ci zadać każde nurtujące Cię pytanie dotyczące np. Twoich życiowych problemów. Jest to także możliwość dotarcia do Ważnych Informacji, których czasem brakuje nam do tego, żeby ruszyć do przodu i poszerzyć swoją samoświadomość. Każda informacja z Kronik Akaszy ma na celu wesprzeć nas w otwarciu serca na Miłość.

Spotkanie/ rozmowa trwa 1/1,5/2 godziny i możesz sporządzać notatki. Wygląda to tak, że Pytający zadaje pytania i otrzymuje odpowiedzi. To Ty wybierasz tematy i pytania. Poza konkretnymi pytaniami można zadać też ogólne np.: „Czy jest coś, co powinnam/powinienem wiedzieć w kontekście mojego zdrowia, psychiki, Duszy, relacji z innymi?”. Jest tu pełna dowolność. Spotkanie nie wymaga żadnego uprzedniego przygotowania, poza przemyśleniem pytań i tematów, które chce się poruszyć w trakcie rytuału. Informacje otrzymane z Kronik można przekazywać innym osobom, jeśli tylko czuje się taką potrzebę. Nie ma możliwości nagrania przekazów.

W czym może pomóc czytanie?

 • uzyskanie jasności, gdy coś jest nie tak, ale nie wiesz z jakiej przyczyny i jak to rozwiązać
 • otrzymanie informacji na temat swojej sytuacji, przeszłości, celu Duszy
 • otrzymanie informacji o tym, jak uzdrowić dane zagadnienie
 • dotarcie do sedna problemu, bez zatrzymywania się na poziomie symptomów na powierzchni
 • wejście na wyższy poziom energii – energii rozwiązania i wyższej świadomości w celu przyspieszenia procesu samouzdrowienia
 • praca z wewnętrznym dzieckiem
 • zrozumienie, z jakiego poziomu pochodzi problem (karma poprzednich wcieleń/ system rodzinny/ powiązania duchowe z innymi z więzów energetycznych lub przyrzeczeń z poprzednich wcieleń/ dzieciństwo/ styl życia/ obecna sytuacja)
 • zrozumienie/ rozwiązanie sytuacji związanej z osobami, które odeszły
 • zrozumienie czynników wpływających na podjęcie decyzji
 • rozwiązanie konfliktów wewnętrznych,
 • otrzymanie wskazówek duchowych i potencjalnych drogowskazów na przyszłość,
 • wiele innych, których nie sposób tutaj wymienić.