Wyprawa do Egiptu

MISTYCZNY EGIPT – MIŁOŚĆ I MOC
(English version below)
02.02.2020-11.02.2020

Czasem trzeba wrócić do korzeni przeszłości, by rozkwitnąć jeszcze mocniej w tu i teraz. W pełni miłości i mocy.

Mistyczny Egipt – Miłość i Moc to wyprawa do tych aspektów Duszy, które znają energie Egiptu, które tęsknią za odzyskaniem utraconego połączenia Miłości I Mocy. Przyczyną niestawania w swojej Mocy tu i teraz może być skojarzenie użycia jej w oderwaniu od Miłości, w sposób krzywdzący dla innych. Nic tak nie odcina od Miłości jak wina. Niektóre Dusze czują iluzyjną alternatywę – albo Moc albo Miłość. Uzdrowienie dawnej winy oprawcy jest powrotem do jedności Mocy i Miłości.
Egipt to kraina, do której wracamy ciałem a należymy sercem. Od wczesnych lat było to dla nas miejsce fascynujące. Egipt to tajemnica i pustynia… Czujemy się w Egipcie jak w domu, a wraz z pogłębiającym się wglądem jesteśmy pewne, że był nim wielokrotnie. Z każdą kolejną wizytą odzyskujemy kawałki duszy, uzdrawiamy historie, które się w nim rozgrywały.
Czy Twoje ciało to czuje, choć umysł sam nie wie dlaczego? A może odkrywasz raz za razem swoje połączenia z Kairem i innymi miejscami w Egipcie? Jeśli tak, to jest to wyprawa dla Ciebie. Jeśli marzysz o nieturystycznym wyjeździe do Egiptu, zapraszamy.

WYPRAWA
Chcemy zabrać 6-8 osób do Kairu i okolicznych miejsc mocy, Koptyjskich Świątyń, Aleksandrii. Droga poprowadzi nas także nad Morze Śródziemne, a na koniec na oazę. Łącznie spędzimy w Egipcie 10 intensywnych dni pod opieką lokalnych, sprawdzonych przewodników. Będziemy przebywać w najważniejszych, mistycznych miejscach dolnego biegu Nilu. Po to by doświadczać energii tych miejsc, po to by nasze ciała i dusze połączyły się z nimi, by mogło uzdrowić się to, co jest możliwe do uzdrowienia, by być bliżej siebie – przepływu miłości i mocy w pełni. Wrażenia i doświadczenia każdego dnia będziemy omawiać na wieczornych kręgach. Zwiedzanie będzie powolne, w tempie potrzebnym na zadumę, przyjrzenie się sobie i temu, co zadziewa się w nas. W kontakcie z tym co nowe i znajome jednocześnie. To nie jest wyjazd turystyczny i rytm podróży będziemy dostosowywać do procesów i tempa doświadczania Was, Uczestników. Będziemy Wam towarzyszyć w zaufaniu i intuicji, że zadzieje się dokładnie to, co ma się zadziać. Będziemy tam z Wami, aby przeprowadzić Was przez ten proces i wesprzeć w odkrywaniu, uzdrawianiu i przyglądaniu się sobie.

Będziemy odkrywać wspólnie Twój Egipt i to, co znaczy on dla Ciebie.

GENEZA WARSZTATU
Pomysł tej wyprawy zrodził się za sprawą nawracających przekazów z Kronik Akaszy na temat określonego wcielenia, wagi potrzeby zorganizowania takiego grupowego wyjazdu i wyraźnej wskazówki, iż warsztat przyciągnie nieprzypadkową grupę, która potrzebuje uzdrowić ważny temat ze swojej Przeszłości z dawnego wcielenia na tym właśnie terenie.

KIEDY
02.02.2020 -11.02.2020, w tym czasie wspierać nas będzie energia pełni (10.02) oraz energia cyfry 2.

PROGRAM
2.02 – Przylot do Kairu i zameldowanie się w hotelu usytuowanym u stóp Sfinksa, wspólna powitalna kolacja.
3.02 – Zwiedzanie Sakkary (Piramidy Schodkowej, Muzeum Imhotepa i Grobowca Mereruka z wyjątkowymi detalami malarskimi, a przede wszystkim Serapeum, podziemnych komnat związanych z kultem Apisa i bogiem Ptah.), zwiedzanie Dahszur (Czerwonej Piramidy – zejdziemy do jej wnętrza, do trzech komnat które są sercem tej struktury, Zgiętej Piramidy i Czarnej Piramidy) i Abusir (niedostępnego na co dzień dla turystów miejsca kultu Ra, ołtarza ceremonialnego).
4.02 – MOC : Zwiedzanie Kompleksu Piramid i Sfinksa – wejdziemy też do niedostępnych dla turystów pomieszczeń i terenu Sfinksa; obejrzymy wieczorny pokaz świetlny przy Piramidach.
5.02 – MIŁOŚĆ : Wizyta w Świątyniach Koptyjskich – tu dotkniemy energii Joshuy i miejsc, w których ukrywał się w najmłodszych latach, a także miejsca objawień Maryjnych. Wieczorem zabierzemy Was na egipski, kolorowy i pachnący wonnymi olejami targ.
6.02 – Wymeldowanie z hotelu w Kairze, wycieczka do Aleksandrii, zwiedzanie miejsc, którymi władała królowa Kleopatra. Odwiedzimy też Wielką Bibliotekę Aleksandryjską na miejscu poprzedniej, spalonej i okolicę kolosalnej Latarnii Morskiej Pharos (pod wodą). Zabierzemy Was również do Amfiteatru Romańskiego, Katakum, Świątyni Serapisa, miejsc absolutnie wartych doświadczenia. Odwiedzimy oddaloną od Aleksandrii o 20 km Świątynię Ozyrysa.
Wieczorem dotrzemy do Marsa Matruh, miejscowości nad Morzem Śródziemnym, i zameldujemy się w hotelu nad samym morzem, w którym spędzimy 2 noce.
7.02 – To dzień na odpoczynek na plaży i zwiedzanie okolicy. Zobaczymy najpiękniejszy fragment wybrzeża w okolicy – Plażę Kleopatry, gdzie woda ma wyjątkowy odcień, a formacje skalne tworzą unikalną formę naturalnego basenu. Wieczorem złożymy wizytę w Bedouin Village, gdzie zjemy kolację w tradycyjnym stylu i odwiedzimy grotę solną.
8.02 – Poranny przejazd na Pustynię, doświadczanie Oazy Siwa, Góry Gebel al-Mawta. Wieczorem kolacja w plenerze, zachód słońca na wyspie Fitnas, nocleg w hotelu.
9.02 – RYTUAŁ POŁĄCZENIA MOCY I MIŁOŚCI na Górze Umarłych: zwiedzanie wioski Siwy, Solnego Jeziora, Świątyni Amona i Świątyni Wyroczni, Aleksandra Wielkiego. Safari Land Cruiser, gorące źródła, obozowisko na pustyni, zachód słońca na wydmach, lokalna kolacja, kąpiel w gorących źródłach, wieczorny powrót do hotelu.
10.02 – poranek w Siwa i wycieczka do Starego Miasta. Powrót do Kairu, nocleg we wspólnym apartamencie z przestrzenią na wspólny nocny pożegnalny krąg i tarasem z widokiem na Nil.
11.02 – wylot do Polski.

CENA WYPRAWY
7600 zł
+ bilet lotniczy (około 1200 zł)
+ wiza egipska (25 $)
+ dolary amerykańskie na własne zakupy (nowe, ważne, żeby zaznaczyć to przy zakupie w kantorze)
SZCZEGÓŁY:
7600 zł (płatne w całości lub w dwóch ratach)
Pierwsza rata to przedpłata przy zapisie gwarantująca rezerwację miejsca – 3800 zł
Druga rata, 3800 zł – płatna w gotówce na miejscu w dolarach amerykańskich (950 $)
Cena 7600 zł obejmuje:
1. noclegi ze śniadaniem w Gizie w pokoju dwuosobowym z balkonem i widokiem na Piramidy w Gizie, posiłki
2. noclegi ze śniadaniem w Marsa Matruh nad Morzem Śródziemnym z posiłkami
3. wejściówki, bilety i opłaty niestandardowe do odwiedzanych miejsc mocy i niedostępnych turystom miejsc szczególnych
4. ubezpieczenie podróżne
5. przewodnicy, egiptolog
6. kierowca z lotniska, kierowca po Kairze, Gizie i innych miastach, przejazd do Aleksandrii i nad Morze Śródziemne
7. coaching (soul coach) i odczyty z kronik Akaszy wspierające procesy otrzymywania wglądów i samouzdrawiania w doświadczeniu pamięci miejsc nowych i znanych jednocześnie
8. lunche i obiadokolacje zgodne z grafikiem podróży, poza hotelem/w hotelu – wybór dania bezmięsnego/mięsnego w zależności od preferencji
9. dwudniowa wyprawa na pustynię i noclegi w oazie
10. ostatnia noc w Kairze w hotelu z widokiem na Nil
11. transfer na lotnisko
12. nasze prowadzenie wyprawy

Cena 7600 zł nie obejmuje:
1. kosztu biletów lotniczych – zgodnie z obecnymi informacjami linii lotniczych to około 1200-1300 zł (loty: zakup samodzielny, przy naszej asyście, w razie potrzeby)
2. zakupów indywidualnych i małych napiwków zostawianych po posiłkach, w pokojach (zwyczaj w Egipcie) –
3. jednorazowej opłaty za wizę – kupowaną na lotnisku indywidualnie (około 25 dolarów).

ZAPISY
Email: aleksandra.mazaraki@gmail.com lub arletaorwat@gmail.com
Numer telefonu: +48 600 573 678
Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata pierwszej raty
(w razie pytań zachęcamy do kontaktu)

PROWADZĄCE WYPRAWĘ: ARLETA I OLA

ARLETA ORWAT
Z wykształcenia Socjolog i Psychoonkolog, Certyfikowany Doradca Kronik Akaszy, Praktyk Soul Body Fusion, Certyfikowany Soul Coach. Terapeutka zgłębiająca tajniki ludzkiego Ciała, Umysłu i Duszy. Podróżniczka, Dyplomowany Numerolog, Dyplomowana Nauczycielka Jogi Twarzy, Dyplomowana Refleksolog Twarzy. Masażystka czerpiąca wiedzę i doświadczenie z wieloletniej praktyki oraz licznych szkoleń i kursów. Death Doula, kobieta o wielu pasjach i ogromnym apetycie na życie.
Przygodę pracy z ciałem zaczynała od nauki Masażu Klasycznego, poprzez Masaż Lomi- Lomi Nui i Masaż MA-URI, Masaż Peloha, Refleksologię Twarzy do Masażu Malezyjskiego Indian Hopi oraz Masażu Tantrik Marma.
Pracuje z energią Żywego Światła SEICHIM, SKHM oraz z oddechem jest Instruktorem SOMA Awakening w trakcie certyfikacji.
Dumna mama 23-letniego Jakuba.
Na Ścieżce Duszy od ponad 16tu lat, kiedy to stanęła twarzą w twarz ze swoją chorobą nowotworową i wieloma traumami kryjącymi się za słowem Rak. Dziś może powiedzieć, że to właśnie Nowotwór Złośliwy był jednym z największych przełomów w jej życiu.
W swej drodze odkrywa wciąż nowe obszary, często wymagające, by pozostawić to co pozornie bezpieczne na korzyść nieznanego.
Obecnie pracuje nad tematem nadużyć seksualnych, molestowania w rodzinie, prostytucji, winy i wstydu oraz pamięci ciała.
Kontakt:
arletaorwat@gmail.com

OLA MAZARAKI
Od 6 lat prowadzi gabinet pracy z ciałem i energią w Krakowie (MOJA ŚCIEŻKA). Wspiera swoich klientów dwiema metodami: bodyworkiem oraz czytaniami z Kronik Akaszy. Od roku prowadzi cykliczne Ceremonie Pracy z Ciałem (PRZESILENIA). Z wykształcenia psycholog i filozof. Sztukę pracy z ciałem i energią zgłębiała przez ostatnich 6 lat, własny gabinet założyła w 2015 roku. Na ścieżce intencjonalnego samouzdrawiania jest od 8 lat.
Swoją ścieżkę duchową rozpoczęła w Triratnie (buddyzm zachodni) u Nauczycieli krakowskich (Nityabandhu, Jinaraja i Santaka), biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i w Szkocji. Medytacja otworzyła ją na większą świadomość ciała, zblokowane emocje i duchowość. Dzięki praktykom buddyjskim otworzyła się na inne formy ezoteryki i metody pogłębiania świadomości. Przywołało ją MA-URI – metodologia pracy z ciałem i samouzdrawiania inspirowana nauczaniem Abrahama Kawai’i i energiami Nowej Zelandii (Lemuria). Ostatni poziom szkolenia MA-URI® ukończyła w lutym 2017 roku w Nowej Zelandii (uczyła się u Justyny Rychlewskiej-Suska, Katji Fox, Hemiego Fox). Następnie Sięgnęła także do metod Uzdrawiania Pranicznego (Choa Kok Sui). W 2018 roku ukończyła szkołę ustawieniowo-szamańską u Andrei Drohla oraz zaawansowane seminarium z Gabrielle Orr (czytanie z Kronik Akaszy). W 2017 i 2018 roku wzięła udział w warsztatach szamańskich w Miejscach Mocy za granicą (Południowy Egipt – z Tatianą Cichocką i Olgą Mieszczanek, mityczny Avalon w Wielkiej Brytanii z Jadwigą Nairą). Stale pogłębia swoją wiedzę na temat pracy energetycznej i szamańskiej. Miejscem szczególnym energetycznie jest dla niej Kair.
W gabinecie wspiera swoich klientów poprzez: pracę z ciałem i energią oraz rytuały szamańskie. Często ma okazję asystować przy samouzdrawianiu silnych/przewlekłych symptomów bólowych – mięśni, stawów, kręgosłupa itd. Towarzyszy w ten sposób swoim Klientom w głębszym poznaniu siebie i wyrażeniu/doświadczeniu tego, co wcześniej pozostawało wyparte, nieświadome czy zablokowane (także/przede wszystkim na poziomie ciała).
Istotą spotkania z Klientem jest dla niej czysta Intencja Miłości i Wspierania Zmiany. W rozmowie – bezpośredniość i poczucie humoru. Gdy jest taka potrzeba i gotowość, w bezpiecznej atmosferze asystuje Klientom w spojrzeniu na własne dziecięce traumy, uzależnienia, trudności relacyjne, żałobę po śmierci bliskich i problemy życiowe. Natomiast osoby zainteresowane ezoteryką wspiera w uzdrawianiu przeszłości, rozumianej jako doświadczenia przodków czy wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji. Spotkanie z Olą to możliwość odkrycia Przeznaczenia, odczucia głębokiej Miłości i kontaktu z Opiekunami Duchowymi.
Kontakt:
www.mojasciezka.pl
aleksandra.mazaraki@gmail.com
600573678

Grafika – Marta Szczygłowska, zdjęcie – Ola Mazaraki.

——————————————


LOVE AND POWER – SPIRITUAL TRAVEL TO EGYPT

Sometimes you need to return to the roots of the past in order to bloom even more in here-and-now. Fully in love and power.

Mystical Egypt – Love and Power is a journey to those aspects of a Soul, which are familiar with the energy of Egypt and are longing for regaining the connection of Love and Power. The reason for not being in your own Power here and now might be the common association of using it in isolation from Love in a way which hurts others. Nothing isolates from Love as much as guilt. Some Souls feel the illusional alternative – either Power, or Love. Healing the former perpetrator’s guilt is returning to the unity of Love and Power.

Egypt is a land where we go back to with our body, but belong to with our heart. From an early age it has been a fascinating place for us. Egypt is a mystery and a desert… We feel in Egypt at home, and thanks to the deepening insight we are sure it has been our home many, many times. With every next visit we regain the fragments of our soul, heal the stories, which played out in it.
Does your body feel it, even though the brain doesn’t know why? And maybe you discover again and again your relation with Cairo and other places in Egypt? If so, this excursion is for you. If you dream about an untouristic travel to Egypt, feel invited.

EXCURSION
We want to take 6-8 people to Cairo and neighboring places of Power, the Coptic Temples, Alexandria. The route takes us as well to the Mediterranean Sea, and then to the oasis. In total, we will spend 10 intensive days under local tour guides’ guardianship. We will visit the most important, mystical places of the Lower Reaches of Nile River in order to cure the possibly curable and to be closer to ourselves – the flow of love and power in its fullest. During the evening gatherings we will be discussing the sensations and experiences of every single day. The sightseeing will be slow and the pace adjusted to our need of musings and getting a closer look to ourselves and what happens to us. In contact with what is new and known at the same time. This is not a touristic excursion and the rhythm of the journey will be adjusted to the processes and pace of experiencing yourselves, the Participants. We will accompany you in trust and intuition that what needs to happen, really happens. We will be there to guide you through the process and support you in discovering, healing and gaining insight into yourselves.

We will be discovering your Egypt together and what it really means to you.

WORKSHOP GENESIS
The idea behind this excursion was born from the recurring visions from Akashic Records about a specific incarnation, the importance of organizing such a group excursion and clear hint that the workshop will attract a nonrandom group, who needs to heal an important aspect of their Past from the former incarnation exactly on Egyptian grounds.

WHEN
2nd Feb 2020 – 11th Feb 2020 – at that time we will be supported by the full moon energy (10th Feb) and the energy of number 2.

PROGRAMME
2nd Feb – arrival to Cairo and check-in at the hotel situated at the foot of the Sphinx, dinner together.
3rd Feb – visiting Sakkara (The Step Pyramid, Imhotep’s Museum and Mereruka Tomb with exceptionally detailed paintings, but most of all a Serapeum, the underground chambers, connected with the cult of Apis and the god Ptah), visiting Dahshur (The Red Pyramid, we will go inside to its three chambers, which are the heart of this structure, The Bent Pyramid and the Black Pyramid) and Abusir (the cult place of Ra, unavailable to tourists on a daily basis, the ceremonial altar).
4th Feb – POWER: visiting The Pyramid Complex and Sphinx – we will enter rooms and Sphinx territory unavailable for tourists; we will watch an evening light show by the Pyramids.
5th Feb – LOVE: A visit at the Coptic Temples – we will touch Joshua’s energy and places where he was hiding from an early age, and also a place of Marian apparitions. In the evening, we will take you to a colorful and oil scented Egyptian market;
6th Feb – Check-out from the hotel in Cairo, an excursion to Alexandria, visiting places, which were ruled by Cleopatra. We will visit the Great Alexandrian Library which was built on a place of the previously burnt building, and also the area of the colossal Pharos Lighthouse (underwater). We will also take you to the Roman Amphitheater, Catacombs, The Temple of Serapis – places absolutely worth experiencing. We will visit the Temple of Osiris, situated 20 km from Alexandria.
In the evening we will get to Mersa Matruh, a city by the Mediterranean Sea, and we will check in at a hotel by the sea where we will spend 2 days.
7th Feb – A resting and sightseeing the neighborhood day. We will see the most beautiful fragment of the coast in this area – Cleopatra beach with an exceptional color of water and a unique natural swimming pool made from a specific rock formation. In the evening we will pay a visit to Bedouin Village, where we will have supper in a traditional style and we will also visit a salt cave.
8th Feb – a morning trip to the dessert, an experience of the Siwa Oasis, and the Mountain of the Dead (Gebel Al-Mawta). In the evening, an outdoor supper, a Fatnas island (Fantasy Island) sunset and a night at a hotel.
9th Feb – A RITUAL OF CONNECTING POWER AND LOVE on the Mountain of the Dead: sightseeing the Siwa village, the Salt Lake, the Temple of Amun and the Temple of the Oracle, Alexander the Great, Land Cruiser Safari, hot springs, a desert camp, a sunset on dunes, local supper, a bath in hot springs, an evening return to the hotel.
10th Feb – a morning at Siwa and a trip to the old town. The return to Cairo, an overnight in a shared apartment with a space for a night good-bye circle and a terrace with a view on the Nile.
11th Feb – a flight back to Poland.

THE COSTS:
7600 PLN = 1900 $
+ a plane ticket (around 1200 PLN = 300 $)
+ An Egyptian visa (25 $)
+ US dollars for your own shopping (NEW USD – important to mention when exchanging money)

PRICE DETAILS:
7600 PLN = 1900 $ (paid in one or two rates)
First rate as a prepayment during signing up to guarantee yourself a place reservation – 3800 PLN = 950 $
2nd rate paid in cash in Egypt – 3800 PLN = 950 $

The price 7600 PLN = 1900 $ includes:
1. Accommodation with breakfast in Giza in a twin room with a balcony and a view to the Giza pyramids, meals;
2. Accommodation with breakfast at Mersa Matruh by the Mediterranean Sea with meals;
3. Entrance tickets and non-standard costs to visited places and unavailable for tourists special places;
4. Travel insurance
5. Tour guides, Egyptologist
6. A driver from the airport, in Cairo, Giza and other cities, a trip to Alexandria and by the Mediterranean Sea;
7. Coaching (soul coach) and readings from Akashic Records which support the processes of gaining insight into ourselves and self-healing in experiencing a memory of new and known places at the same;
8. Lunches and high tea as per the travel schedule, in or outside of the hotel – vegetarian or meat dish according to your preference;
9. 2-day trip to the desert and an accommodation at oasis;
10. Last night at a Cairo hotel with a view to the Nile;
11. Transfer to the airport;
12. Our tour guiding services

THE PRICE 7600 PLN (1900 $) DOESN’T INCLUDE:
1. Place tickets – as per the latest airline information it’s about 1200 – 1300 PLN (flights: self-purchase with our guidance if necessary)
2. Personal shopping and small tips after meals or in rooms (a custom in Egypt)
3. A one-time payment for visa – an individual purchase at the airport (around 25 USD)

SIGN-UP
E-mail: aleksandra.mazaraki@gmail.com or arletaorwat@gmail.com
Telephone no. : +48 600 573 678
A place reservation is guaranteed after the first rate payment
(in case of any questions, do not hesitate to contact us)

THE EXCURSION LEADERS: ARLETA AND OLA

ARLETA ORWAT
Sociologist and Psychooncologist, a certified Akashic Records adviser. A Soul Body Fusion practitioner, a certified Soul Coach. A therapist exploring the secrets of a human Body, Mind and Soul. A traveller, a certified numerologist, a certified Face Yoga Teacher, a certified Face Reflexologist. A masseuse, who gains knowledge and experience from a long-standing practice and numerous workshops and courses. Death Doula, a woman of many passions and a great appetite for life.
Her adventure with bodywork started with classical massage learning, through Lomi-Lomi Nui massage and MA-URI massage, Peloha massage, face reflexology and Indian Hopi Malaysian massage and Tantric Marma Massage.
She works with the Living Light Energy SECHIM, SKHM and breath. She’s a SOMA Awakening Instructor during the certification.
A proud mom of 23-year-old Jakub.
On the Soul Path for more than 16 years since encountering a cancerous condition and traumas behind the word „cancer” face to face. Today she can say that the malignant tumor has been one of her biggest breakthroughs in life.
She’s been constantly discovering new and challenging areas on her way to leave the safe-and-sound behind and encounter the unknown.
Currently she works with topics such as sexual harassment, sexual abuse in a family, prostitution, guilt and shame, and a body memory.
Contact:
arletaorwat@gmail.com

OLA MAZARAKI
Managing a body and energy work cabinet in Kraków called „Nowa Ścieżka” (New Path). She supports her clients with two methods: bodywork and Akashic Records readings. She’s been hosting cyclical Bodywork Ceremonies (SOLSTICES). A psychologist and philosopher by training. For the past 6 years, she’s been gaining insight into the body and energy work, setting up her own cabinet in 2015. On a self-healing path for 8 years.
Started her own spiritual way in Triratna (wester Buddhism) at Cracow’s teachers (Nityabandhu, Jinaraja and Santaka), taking part in meditative seclusions in Poland and Scotland.
Meditation helped her to open herself to a greater body consciousness, blocked emotions and spirituality. Thanks to Buddhist practice she opened up to other esoteric forms and awareness-deepening methods. She was summoned by MA-URI – a bodywork and self-healing methodology inspired by Abraham Kawaii’s teachings and New Zealand energies (Lemuria). She finished the last level of MA-URI training in February 2017 in New Zealand (with teachers: Justyna Rychlewska-Suska, Katja Fox, Hemi Fox). Then, she also reached out to Prana Healing methods (Choa Kok Sui). In 2018 she finished Andrea Drohla’s constellationally-shamanic school and an advanced seminar with Gabrielle Orr (Akashic Records readings). In 2017 and 2018 she took part in shamanic workshops at places of Power abroad (Southern Egypt with Tatiana Cichocka and Olga Mieszczanek, the mythical Avalon in Great Britain with Jadwiga Naira). She is constantly deepening her knowledge regarding energetic and shamanic work. A special, energy-related place for her is Cairo.
In her cabinet, she supports her clients with body and energy work, and shamanic rituals. She often has the opportunity to assist in strong / chronic pain symptoms self-healing – muscles, joints, spine etc. She also assists her clients in deeper self-knowing and expressing/experiencing the formerly denied, unaware or blocked (also/mostly on a body level).
The essence of her meetings with Clients is a pure Intention of Love and Supporting a Change. In a conversation – directness and sense of humor. If there’s a need and readiness, she assists her Clients in taking a deeper look into their childhood traumas, addictions, relational difficulties, mourning after the death of their close ones and life problems. In addition, she supports people interested in esotericism in healing the past, which is understood as the ancestors’ experience or as former incarnations’ soul memories. A meeting with Ola is an opportunity to discover your Destination, to feel the deep Love and contact with your Spiritual Guardians.
Contact:
www.mojasciezka.pl
aleksandra.mazaraki@gmail.com
600573678

Graphics – Marta Szczygowska, Photo – Ola Mazaraki